Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mustang Boss 302 \'69


Gość AcidBoyXL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AcidBoyXL

Witam, ostatnio mam troche roboty a oto jedna z tych rzeczy ktore robie.. samochod zrobilem w tydzien, materialy standardowe, render w scanlineie (takie wymogi).. daje go tu bo mam zamiar przerobic go teraz na wersje brazilow▒ i troche oteksturowaŠ. aha jeszcze jedno rendery nie sa z kamerki wiec moze kat widzenia nie jest kompatybilny ze wzrokiem wszystkich, sorka jesli to komus przeszkadza :P

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kurcze, Świetny

Bardzo mi się podoba wnętrze, zewnętrze zresztą też, ale zazwyczaj wszyscy bardziej się koncentrują na blacharce.

Jak dla mnie jesteś WIELKI, a ten rendering od spodka też mnie powala.

Pozdrowienia:):):)

 

O jeszcze, jeszcze, wrzuć siateczkę PLiiizz. Takim jak ja słabeuszom z pwenością wiele by to pomogło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ci niespodzianka! Ford mustang.

Jak dla mnie model jest super. Kilka błędów by się na siłę znalazło, ale w porównaniu do mojego mustanga to i tak nic (prace ciągle trwają, dziś mały update :P ). Wnętrze wygląda naprawdę ekstra. Podwozie również. Bardzo podobają mi się felgi. Nie podobają mi się z kolei okolice tylniego nadkola (coś nie tak z modelem). Wydają mi się również, że błotnik jest odrobinę zbyt mało zaakcentowany. Ale to tylko drobiazgi.

Czekam na kolejne renderki i życzę powodzenia.

[soczek]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

hehe zgadzam sie z wami, nie mialem jednak czasu zeby go dopieszczac (calosc zrobilem w niecaly tydzien), mysle ze poprawie to jeszcze a lakier i materialy beda brazilowe bo tam jakos latwiej zrobic to wszystko, no i oswietlenie duzo daje z GI a tu brak :) narazie nie zapowiada sie w sumie zebym mial czas na wlasne projekty no ale napewno to poprawie.. a tu jeszcze jeden render z troche innym lakierem (tez scanline bez GI)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehm ze tak powiem, kolo chaty mojej laski stoi takie cudo, centralnie:) wlasnie wcozraj mu sie przyglodalem i twoj model wygloda jak zabawka :))) ten samochod, ten mustang przygniata swoimi rozmiarami, widac moc w nim, potege... ehh piekny widok:) tylko nie wime czemu kobieta sie ze mnie smiala jak patrzylem na ten samochod;D hehehhe stary popracuj nad klimatem tego samochodu :)) bo ja to zrobie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności