Skocz do zawartości

Problem z Vray 1.5


Intruder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

kilka dni temu, gdy skończyłem obecny projekt postanowiłem potestować Vray 1.5 RCx. Sciągnąlem demo z chaosgroup i zainstalowałem. Przy starcie MAX7 zaczał wyrzucać mi błędy 126 (nie mozna znaleść modułu) do poniższych :

vraydomecamera60.dlo

vrayfur60.dlo

vrayphysicalcamera60.dlo

vrayplane60.dlo

vraysphere60.dlo

vraycolor60.dlt

vraydirt60.dlt

vrayfastsss60.dlt

vraysky60.dlt

EDIT: pliki znajdują się gdzie powinny jak wrzucił je instaler demo - ...plugins/vrayplugins

 

 

Stwierdziłem, że skoro tak, to pójdę inną drogą i sciągnąlem jakieś piraty Vray 1.5 RC 2 i 3. Okazało się, że sytuacja jest taka sama. O ile nie dziwię się piratom, to oficjalne demo to już dziwna sprawa. Szukałem na forum chaosgroup i wygląda na to, że MAX7 nie powinien mieć problemów. Napisałem do nich maila z problemem ale nie wiem czy doczekam się odpowiedzi. Może forumowicze tutaj coś mi podpowiedzą? Najbardziej zależy mi na sprawdzeniu systemów sun/sky i dirt.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

to może tak: ściągnij triala maxa 9, zainstaluj pod niego tego vraya wersje co teraz usilujesz zainstalować pod 7, otwórz pliki plugin.ini z katalogu maxa 7 i maxa 9, przepisz ścieżki do pluginów vraya (przepisz nie skopiuj) z ew. lekką modyfikacją. Powinno działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności