Skocz do zawartości

Star Wars - potrzebna pomoc


Bhaal

Rekomendowane odpowiedzi

witam, pilnie poszukuje jakiś informacji (najlepiej książki) na temat "fenomen star wars" albo "wpływ star wars na ludzi". nie chodzi mi o konkretnie te tematy tylko o ten sens. jaki to wpływ wywarło na ludzi (zakładanie gildii, rozbudowanie świata, filozofia , religia itp). z góry bardzo dziękuje za informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy u was w szkole to dopuszczają (u mnie na studiach na szczescie tak) ale na sieci jest troche materiałów o tym. Ja kiedyś szukałem artyułów chocby o Dżedaiźmie i da się znalesc jakies konkretne źródla jak artykuly z wiekszych magazynow amerykanskich itp.

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nei ma z tym problemu ale nie wiem czy może być obcojęzyczny artykuł :/

 

polskich bedzie bardzo mało, szaleństwo było w USA (jak zwykle), napisz jakieś krótkie wytłumaczenie dlaczego w Polsce film miał mniejszy wpływ na ludzi i na tej podstawie łagodnie podeprzyj sie zachodnimi opracowaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po polsku nie wiele znajdziesz ale ludzi którzy interesują się swiatem Gwiezdnych Wojen to na pewno znajdziesz.

 

Jak checsz pogadać to odezwij się na gadulcu.

EDIT:W ogóle nie spotakłem sie na polskim rynku z taką ksiżaką w wydaniu anglojęzycznym a tym bardziej polskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys spotkalem sie ze stronka na ktorej byly pokazane przedmioty jakie powstaly dzieki star wars... Niestety nie pamietam adresu.. ale na discovery leci takie pasmo programow o tym jak jakis film wplynal na ludzkie zycie (glownie chodzilo o sprawy techniczne zdaje sie). Z tego co pamietam to o star wars tez tam mowili... Pozdrawam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności