Skocz do zawartości

Jaki programik do nagrywania ?


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wiem ze moze to nie jest forum na takie pytanko bo nie bardzo jest to zwiazane z grafika komputerowa, ale moze ktos zna jakies freewarowe programiki za pomoca ktorych moglbym nagrac cos z kamerki wmontowanej z laptopa.

Celem jest taki video mail wszystko co znalazlem w sieci jest platne nie moge niczego za free znalezc.

 

Z gory dzieki za odpowiedz.

 

 

Pozdrawiam

 

Gracjan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Wybieraj:

 

http://www.canadiancontent.net/tech/downloads/Video-Capture-Programs.html

 

Sprawdź sobie WinAVI Video Capture, który jest na tej stronie.

 

Nie wiem, czy dobrze pamiętam ale ten program do edycji video też powinien umozliwiać nagrywanie z kamerki:

 

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1859&t=51

 

Nero Vision Express

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc Remendy.

Ja wlasnie luklem na programik wszystko spoko nagrywa mozna wiele opcji ustawic, ale niestety dzwieku juz nie:/

 

Zaraz posprawdzam inne programiki.

W kazdym badz razie wielkie dzieki:)

 

Gracjan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze musisz w opcjach karty dzwikowej przestawic z mikrofonu na liniowe nagrywanie dzwieku... ja tak mialem jak zgrywalme cos z karty TV

 

do postu nizej : tak mniej swedzi :D [btw sprawdzcie sobie co to sa mendy i wiecej nie mowcie tak na niego :)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowr tak mi sie wydaje ze masz racje ze trzeba cos przestawic tylko jest problem ze nie bardzo sie u mnie da znaczy pewnie nie wiem jak.

W panelu klikajac na dzwieki zmienial nagrywanie dzwieku w zakldkach Audio i Glos ale niestety przy testowaniu sprzetu nie wykrywa dzwieku ( zmieniam na dzwiek bluethoot i wysokiej jaksci dzwiek bluetooth innych opcji nei mam) standardowo mam ustawione na SoundMax HD Audio i niestety lipa nie dziala na tych ustawieniach.

 

Mozesz mi powiedziec gdzie przestawic z mikrofonu na to liniowe nagrywanie dzwieku? Z gory dzieki

 

Pozdrawiam

 

Gracjan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowr tak mi sie wydaje ze masz racje ze trzeba cos przestawic tylko jest problem ze nie bardzo sie u mnie da znaczy pewnie nie wiem jak.

W panelu klikajac na dzwieki zmienial nagrywanie dzwieku w zakldkach Audio i Glos ale niestety przy testowaniu sprzetu nie wykrywa dzwieku ( zmieniam na dzwiek bluethoot i wysokiej jaksci dzwiek bluetooth innych opcji nei mam) standardowo mam ustawione na SoundMax HD Audio i niestety lipa nie dziala na tych ustawieniach.

 

Mozesz mi powiedziec gdzie przestawic z mikrofonu na to liniowe nagrywanie dzwieku? Z gory dzieki

 

Pozdrawiam

 

Gracjan

 

ja mam creativa SB PCI najprostrzy tam bez problemow wchodze w opcje-->wlasciwosci-->nagrywanie i zmieniam i klikam fajeczke kolo LINE IN i juz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze Panowie nie wiem czemu ale sciaglem sobie taki programik tylko do nagrywania dzwieku azam i mi nagrywa bede musial osobno chyba dzwiek i video nagrac:) pozniej sobie w premierze i tak to bede montowal wiec mnie to rybka.

Mimo wszystko jakby ktos wiedzial co moze byc przyczyna to by bylo fajnie bo mnie to troszke denerwuje:)

 

Pozdrowionka

 

Gracjan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że dzieje się tak dlatego iż programy do nagrywania audio często same przestawiają źródła nagrywania po wykryciu podłączonego sprzętu. Pogrzeb jeszcze w ustawieniach tego programu do przechwytywania obrazu lub przestaw ręcznie na nagrywanie z line-in/mikrofonu - wszystko zależy od tego jak masz to podpięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności