Skocz do zawartości

[arch] plomba w szczecinie


lolipop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

fajneee.. czym to oswietlales i czym renderowales ?? i takie pytanko odnosnie drzew i ludzikow(nie znam sie na tym) - doklejasz to potem w ps'ie, czy to jakis plug ?? pozdrawiam

 

render-v-ray, model-architectural desktop. Oswietlenie to jeden direct, irr+light cache.ludziki w photopaincie doklejam:] drzewa to plejny z mapa opacity.

 

[edit]

 

Bartek fajnie ale czemu tak krzywo? Kadry mi sie niespecjalnie podobaja. Szewczol widze dzielnie maszeruje, wiec jest ok;)Troche przegiales z wielkoscia ludzikow na niektorych ujeciach oraz cienie sa deczko za ostre;)

PS Kiedy do mnie wpadasz?:)

 

ale ze co krzywo?:] ż tymi cieniami to jest taki problem...albo masz wyrazna bryle ale cienie gubia kolory, albo masz ladne kolory ale bryla sie splaszcza.

ps.no niewiem niewiem:]...ciagle czasu nie ma.moze sie zjawie w sobote w mezzo to pogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaz rzuty i koniecznie jakis przekroj :)

jakbys mogl jeszcze napisac cos o materialach na elewacje

fajnie wyszlo..zwlaszcza ta mniejsza czesc..

dobrze ze obnizyles w innych czesciach kondygnacje do czterech..maja jeszcze przyjemna skale budynki takie do trzech pieter IMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis poszlo do realizacji:]. co do loggi hmm...one zabieraja miejsce z mieszkania.to jest zlecenie spoldzielni i metrarz to jest to na co pierwsze sie patrzy.to ma zwiazek tez z materialami...poszalec sobie nie mozna.wiec bedzie zwykly tynk i cegla jak sie uda wywalczyc. boniowania beda wyrabiane w grubosci ocieplenia. dobrze ze wam podchodzi bo troche z tym walczylismi zeby tak wygladalo.rzuty pokaze pozniej bo nie mam przy sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe rozwiazania stosujesz, choc efekt koncowy jest dla mnie nie calkiem najtrafniejszy ( m.in. za duzo pomaranczowego)

 

na drugim renderze z problemow takich technicznych - koles na balkonie w srodku kadru - ma glowe prawie pod balkonem wyzszym :D - chyba, ze ma te 2,20 wysokosci ;)

 

fajnie bawisz sie elematami na balustradach balkonow - podoba mi sie to zagranie...

zastosowanie cegly - bardzo trafne, fajnie zrobione nadproza - ceglane :) w renderze kopia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności