Skocz do zawartości

Jan Paweł Wielki


boggoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do zaprezentowania 2 rysunki(sfotografowane Siemensem C65) na których widać Ś.p. Jana Pawła II. Pierwszy z nich narysowałem w trakcie transmisji z jego pogrzebu, musiało to być dla mnie wielkim natchnieniem by to narysować i ten rysunek wisiał w moim byłym gimnazjum. Drugi zaś rysunek udało mi się sprzedać. Na pierwszym rysunku ręka może dziwnie wygląda dla większości z was, lecz tak też było na zdjęciu. Co o tym sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

To że ze zdjęcia rysujesz to po łapach powinieneś dostać. Ogólnie rusunki średnie z tego co widać. Mogłeś się postarać w jakiś inny sposób je zaprezentować, na tych mało co widać, istnieje coś takiego jak skaner. A kto zakupił jedno z twoich dzieł ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy nawet mi się podoba... drugi mniej.

A co do rysowania ze zdjęć to nic w tym złego nie ma. To najlepszy sposób żeby się uczyć. Nie rozumiem ludzi którzy twierdzą że to coś strasznego:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ze zdjęcia rysujesz to po łapach powinieneś dostać.

 

A jak inaczej mial to zrobic? Z pamieci narysowac istniejaca postac? Troche niewykonalne zakladajac ze mialaby wyjsc na serio podobna persona... Co do rysow- moze i podobaja sie nauczycielkom, osobom ktore olowka w zyciu nie mialy ale duzo w nich bledow- najwazniejszy to ze rysunkowa postac nie jest podobna do postaci docelowej. Jack sparrow z poprzedniego watku to jakis inny czlowiek. Druga sprawa to jak rysujesz olowkiem nie rozmazuj go! staraj sie krecha wydobyc walory a nie smarem. PS( sporo dostales za ta pracke?:])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności