Skocz do zawartości

Wiz: White Kitchen


JohnyCa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak dla mnie niestety troche nuda i brak kontrastu, nie chodzi mi nawet o ten monochrom, ale po prostu nudnawy jest ten obrazek. Moze wlasnie troche wiekszy kontrast, lepsza jakosc swiatla i GI, zeby rozne fajne detale wyszly by pomogly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie ci się udało. zaznaczam "prawie" bo do oryginału jeszcze kawałeczek drogi. o ile modele mebli i materiały w sumie zgadzają się z pierwowzorem o tyle światło i sposób rozchodzenia się cieni zupełnie mi nie pasuje.

 

brakuje mi tutaj przedniego oświetlenia, co rozjaśniło by kadr o lewej oraz czegoś co mogłoby się odbijać w ściance szafki po lewej.

 

co do sterylności... no cóż, taki był zamysł projektu BRW. białe światło + białe meble i podłoga i chrom...

 

zauważ tylko, że w BRW zdjęcie przedstawiało stojąca pośrodku ubraną na czarno kobietę, lekko opierającą się o szafki. ta "plama koloru" zdecydowanie ożywiła to surowe wnętrze. u Ciebie tego zabrakło przez co kuchnia wydaje się salą operacyjną.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikSar: dzieki, sampling byl niski bo zalezalo mi na szybkim rendrze

Piun: za szybkami w szafkach sa mechanizmy uchylu sta taka biala poswiata

Xiz0r: jaki projekt taki model, dzieki za wyrozmialosc

Touch: calkiem ciekawy efekt, w photoshopie nic nie korygowalem, nie mam nic przeciwko :)

Master Kiełbaster: mialo byc black&white ale byc moze...

Savoy: ja tez, przez ten czas

Gavreel: dzieki

tweety: chociaz prawie, projekt BRW byl tylko wzorem, zdaje sobie jednak sprawe ze jeszcze przedemna dluga droga, na czarna Lady nie mialem juz czasu choc z pewnoscia "zlamala" by ona nieco monotonnosc kompozycji (btw. musze sie najpierw podszkolic w character design zeby ugryzc taki temat).

Dzieki wszystkim za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mały zarzut od strony projektowej - te szafki z aluminiową ramką i mlecznym szkłem są tak powieszone, że dostęp np. do tych z lewej strony jest już jakby zza kuchni, trochę to nienaturalne moim zdaniem. A co do kolorystyki to, gdyby np. był jeszcze jakiś element czerwonego, tak jak w roślince z prawej, to już byłoby trochę żywiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności