Skocz do zawartości

paper_nr1 - portfolia - wip


Paper_nr1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe dziwnie sie komponuje to wsyztsko, bo wielka jazsna reklama od góry a całe portfolio ciemnawe, wykluczajac jasniejsze napisy.... ogolnie nawet moze byc no ale wyglada na portfolio tak dla jaj na sppeeda,,,

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos códem trafiłem na menu...to jest największy ból, no a tak delej to pomysł miałeś nawet nawet, ale jakoś narazie nie jest to zbytnio przystępne dla oka...jest troszke za ciemno, jakoś tak dziwnie...musisz coś jeszcze pomyśleć, pamiętaj, że portfolio ma trafiać w estetyczne gusta wielu osób

 

zmień hosting...jeśli nie potrzebujsze php i tak dalej to wrzuć na http://www.freehost.pl może nie taki świetny hosting ale przynajmniej nie ma durnych reklam...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy adres bez reklam: http://www.paper-nr1.kgb.pl/

z tym menu to mnie zaskoczyliście :p postaram się to zmienić chociaż nic nie gwarantuję. Chyba prędzej zacznę wszystko od nowa :)

Postaram się to rozjaśnić. U mnie to jest dosyć jasne. Może to być wina monitora? mam lcd. Dziękuje za komentarze, napewno się przydały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde... tu nic nie widać. To na pewno nie wina mojego monitora, bo jest na 100% dobrze skalibrowany - CRT profesjonalny Compaq p1220 21'

Szukałem tego menu z 3 minuty, już miałem wyłączyć kiedy coś mrygnęło no i szukałem i starałem się namierzyć i nic..

 

Spróbuj ostro to przearanżować, a zanim zaczniesz to robić to skalibruj monitor, zeby nie było wpadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah ja też troche tego menu szukałem :D klikałem bez celu, bo to coś zaczeło migać, i klikałem i klikałem, szukałem i w koncu przez przypadek trafiłem. Jest to totalna porażka :D więc zrób nowe menu, a najlepiej całe od poczatku bo szczerze mówiąc brzydkie to :( brak pomysłu i słabe wykonanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie portfolio, które dzisiaj oglądam i drugie, które niestety jestem zmuszony objechać. Menu nie miałem problemu znaleźć, tylko co z tego, jeśli nie działa ! (Opera 9.02). Co do grafiki, to po załadowaniu strony poczułem się jakbym się przeniósł kilkanaście lat wstecz (gdzieś w lata jeszcze sprzed mojego przyjścia na świat), czarno, buro, ponuro i nieciekawie, szkoda że reszty nie miałem okazji pooglądać, bo może dalej byłoby lepiej...

Przykro, ale ta strona dostaje ode mnie 2/10 (aż tyle, bo nie ma muzyki w tle, mrugających, ani latających za kursorem kwiatuszków :P )

PS. No i title "Untitled Document" też nie wygląda zachęcająco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma za co Paper :] co do stronki to stała sie jaśniejsza, musisz jeszcze popracować na czymś co sprawi żeby była czytelna i funkcjonalna, urzytkonik musi mieć wszystko na wieszchu bo inaczej sie pogubi i nie będzie wiedziało o co chodzi

 

pracuj jeszcze raz pracuj

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności