Skocz do zawartości

Animacja3d: The Gaya Project


naeq

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny temat:P Z tego co wyczytałem to ma być zbiorowe dzieło forowiczów tak:> Tylko że tajne takie:P Premiera będzie też tajna pewnie:P Proponujezeby przez całą emisję filmu wyświetlać duży napis: top secret:P a potem tajnie oscara dostaniecie:P Nie żebym sie czepiał bo pomysł jest fajny ale narazie przypomina to trochę szycie niewidzialnych szat dra króla:) Tródno wam bedzie kogoś zainteresować czymś o czym zawiele nie wiadomo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to witam ponownie :)

 

Mimo tego że zaczęliśmy projekt w tym czasie gdy nikt nie miał czasu (święta, styczeń gdy wszystko się zaczyna itd itp...) mamy troszkę konceptów i różnych takich... Często rozmawiamy nad pewnymi warunkami w scenariuszu i na następnym spotkaniu będziemy musieli nie co namieszać... i myślę że po tym będziemy mogli wstawić już coś na forum :) lecz to jeszcze troszkę czasu z resztą każdy wie że nie zawsze na wszystko jest czas, mogę powiedzieć na tą chwilkę że Projekt nie umarł a od ostatniego posta zaangażowało się w nim troszkę więcej ludzi i to nawet nie z forum :)

 

Pozdrawiam Wszystkich następne Updaty comming Soon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności