Skocz do zawartości

[architektura] animacja -prezentacja osiedla


Noic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mi sie podoba zwlaszcza jak na tak krotki deadline to jest naprawde wypas mozesz napisac cos wiecej na temat tego projektu? ile poly scenka co montowane czy od razu calos renderowana jaka rozdzialka ile klatka szla na czym to liczyles i czym .. heh mam nadzieje ze nie poczules sie jak na policji z iloscia pytan :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak - kamerka za szybko sie porusza bo probna animka byla tylko jedna -bez detali, map itp wiec jak doszly drzewa auta, materialy okazalo się że połowy z tego nie widac bo za szybko jedzie kamera -ale to juz byl render finalny :(

lolipop::: niestety 15sek nie pozwoliło na lepsze pokazanie tarasu i wnętrza

Lis::: chmury sie ruszają-wydawalo mi się że są ok -poprawek nie będzie :p

maverick sheep::: scena ma 800k poly; co mątowane- prawie wszystko jeden render do momentu widoku tarasu, później drugi z inaczej ustawionym oświetleniem, oddzielnie-samochody na pierwszym planie, ulica z motionnblur, i ptaki bo coś się skaszanilo i drugi raz renderowane; renderowane w rozdzielczosci 720x576 -oczywiscie scanline, jedna klatka to ok. 3min (chociaż było ok10klatek co po kilka godzin szły- nie wiem why), renderowałem na p4-2,6HT 1gb ram i laptopie 1,86gh 1gb ram

a liczylo sie ok 40h-50h razem zliczajac 2 kompy

 

all:: dzieki za komentarze i ciesze sie że ogólnie sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności