Skocz do zawartości

nowe portfolio ' by bezio


bezio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zmieniłbym troche czcionki w topie. a no i taka troche niekonsekwencja, chodzi mi o ten czarny pasek na dole. on konczy sie w bardzo dziwnym miejscu, w połowie za tekstem, jakby tak 'gdzie chce'.moze pomniejsz okienko logowania i skoncz ten pasek tak jak sie koczy tekst.

fajny pomysł z tym miastem po lewej i dzieki temu stronka fajnie wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na innych monitorach, ale u mnie odcienie tej zieleni i czerwieni sie dosc gryzą, głównie chodzi mi o ten wielki czerwony pasek na gorze, troche odciąga uwage od samej strony.

Co do logowania, shoutboxa itp. Jesli to ma byc portfolio to takie rzeczy sa zupelnie nie potrzebne. Portfolio ma byc dla pracodawcy ktory latwo, szybko i przyjemnie moze zorietowac sie co i jak robisz, nie bedzie go obchodzic jakis shout czy newsy ze nowa praca pojawila sie tego a tamtego dnia.

 

ogolnie niezle, lepiej od poprzedniego :)

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto kilka moich uwag:

1. Wybierz sobie jakiś jeden kolor czy dwa czy maksimum 3 które będą bazowe. Nie mówię o odcieniach tylko o kolorze. Patrząc na twoją stronę naliczyłem ich 6 (nie wliczając bannerków po prawej). I to jest duzy błąd w designie. Jesteś niezdecydowany. Logo granatowo-białe, top czerwony, lewa strona zielona, prawy pasek jakiś lażur:) w tle szarość i jeszcze jakiś przyciemniony róż...

2. Po co ci na stronie z portfolio bannerki z linkami do allegro i innych pierdół??? to jest jakiś portal czy portfolio? linki powinny być w podstronie linki

3. Po co na górze losowe prace? Pomysl ze wrzucisz jakąś nieudaną prace i potencjalny pracodawca zobaczy ją na poczatku bo tak sie wylosuje i od razu wyjdzie z tej strony:) prace powinny być tylko w galerii

4. po co te newsy????????????

 

Brak mi jakiejś strony powitalnej, moze bo hcyba twoja strona home to zlepek linków, galerii i jakichs newsów a nie przedstawienie twojej osoby czy jakas super grafika ze smaczkiem coby kogos zainteresowała do poznania ciebie;)

Życze udanego dezajnowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności