Jump to content

Fotobitwa: 86Maestro "Ludzkie zakamarki"


86Maestro
 Share

Recommended Posts

Co do pierwszej pracy to ciezko mi cokolwiek wylapac.

Babka ktora czyta gazete, mozna to interpretowac jako zabijanie czasu czekajac na pociag, z tylu 2 kolesi, wracaja skads. Obok koles chyba spi. Rowery jeszcze bardziej zasmiecaja to zdjecie. Ciezko sie skupic na czymkolwiek i nie wiadomo czy chciales pokazac znudzenie, miejsce spotkan ludzi podrozujacych czy cokolwiek. NIe przemawia

 

Co do drugiej pracy to sie nie wypowiem bo nie jesetm uprawniony, Po prostu nie umiem. Druga 100x lepsza

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o pierwszą pracę, to już tłumaczę, co poeta miał na myśli. Dworzec Centralny w Warszawie, bywam tam bardzo często i zawsze mam poczucie obcości, przebywania w jednym miejscu, w którym przecinają się najróżniejsze ludzkie szlaki, o których nic nie wiemy. Często ludzie usiądą sobie na chwilę w poczekalni i każdy jest tak naprawdę sam ze sobą, skrywają swoje 'zakamarki'. Nawet tych dwóch gości, którzy niby rozmawiają ze sobą, ale ja jako obserwator nie wiem gdzie się na tych rowerach wybierają, skąd jadą, po co... Kumasz już? ;] Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Specjalnie nie dawałem opisu, bo zdjęcie powinno samo mówić za siebie (Taki Mickiewicz nie dołączał ściągi z analizą i interpretacją)... ;) , a jeśli nie mówi od razu, to powinno skłaniać do myślenia, a jeśli nawet skłania, a nie wiadomo co z tego wynika - to jest słabe, może tak jest w tym przypadku, niech publika oceni :P W każdym razie ja jakąś skromną intencję miałem. Pozdro.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy