Skocz do zawartości

Mouse Hotkeys


Dr. eA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pod 3 przyciskiem jest i \'pan\' i \'rotate\'.

 

Do tego drugiego jedynie trzeba przytrzymać klawisz \'alt\'

 

A jeśli na nowej myszy 3 przycisk przestał funkcjonować jako \'pan\' to na 100% sterowniki wstawiły tam jakąś \"bajerancką\" funkcję :].

Trzeba się dobrać do ustawień i po prostu jeden z przycisków zdefiniować jako standardowy windowsowski \"middle button\". Ja używam 5-cio przyciskowej a4-tech i u mnie była właśnie taka sytuacja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VGTsXVII - chyba mamy takie same mychy. Wywalilem stery to klawisz w rolce dziala mi jako 3-ci co jest niewygodne przy przesowaniu. Udalo Ci sie skonfigurowac 4-ty i 5-ty przycisk pod maxa?

Barcy, jak podpiac klawisz mychy pod cos bo nie za bardzo mi sie udaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalenie sterów to średnie rozwiązanie. Jeśli mamy takie same mychy, to w ustawieniach można 3, 4, lub5 przycisk zdefiniować, jako \"środkowy przycisk\" i wtedy pan oraz rotate na nim będą.

 

Kiepsko będzie z obłożeniem dwóch pozostałych. Stery nie pozwalają na zdefiniowanie dowolnego klawisza klawiatury. Bardziej są one zrobione pod skróty windowsa i latanie po necie, ale można zdefiniować dowolny z klawiszy funkcyjnych.

 

Potem w max\'ie pod dany klawisz wstawiasz jakąś opcję i już skrót pasuje.

 

A jesli faktycznie mamy te same mychy, to jak naszybciej instaluj te stery, bo \'pan\' na przycisku rolce to masakra. 5 minut takiej obsługi max\'a bym nie wytrzymał :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności