Skocz do zawartości

OBIEKT3D:Beretta92f


Pindarr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam małe wątpliwości co do spustu. Albo jest bardzo czuły jak w broni sportowej (ale to chyba nie jest broń sportowa) albo nie da się go nacisnąc bo brakuje pod spustem miejsca żeby mógł się on przesunąc (zagłębić). Być może ten szczególny model broni tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to tłumik źle zrobiłeś:/ Na tym renderze widać tylko wgłębienia w cylindrze, a powinny być dziury, przez które widać taką drobną metalową siateczkę. Przynajmniej z moich informacji tak wynika:] Pamiętam, że w w którejś częsci trylogii Bourne\'a napisanej przez Roberta Ludluma jest dokładny opis robienie tłumika do pistoletu:D

A poza tym ok. Tyle, że na czarnym tle niewiele widać...

 

Udało mi się znaleźć rysunek, mam nadzieję, że pomoże:

silence3.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wypowiem moze więcej o formie niż o technice...

Mnie razi sposób podania najbardziej... ma to być gotowa pracka a nie prezentacja modelu... możesz poszukać innego sposobu na jego rozmieszczenie w kadrze, tak, aby wygladał atrakcyjnie, aby widz widział to, co chcesz żeby zobaczył, nadać obrazkowi trochę głębi itp. A u Ciebie póki co 3/4 pracki to czysta czerń. Czy ta zerń ma jakąś wymowę? Bo jeśli nie ma, to może nie poświęcaj jej tyle uwagi :) pozdro... do zakończenia pracki jeszcze het het....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności