Skocz do zawartości

Dominium


Gość wilczarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gdzieś na YouTube widziałem japońskie zabawy z dominem, pooglądaj sobie co oni z tym wyprawiają :) To Twoje jest straszliwie nudne, mniej-więcej w połowie dałem sobie spokój. Szkoda tyle pracy na te same i powtarzające się motywy, mogłeś zrobić krócej (2 min) ale konkretniej. Praca kamery momentami kuleje, jest dość chaotyczna a czasami kadry pokazujące domino z daleka strasznie statyczne, nie widać co się dzieje tylko czarny sznurek na podłodze. muzyka usypia :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Vorek, na wytrzymałem tylko 1.30

 

wilqu - dla ciebie co następuje:

- Nudne jak flaki z olejem, to się naprawde ciągnie...

- Gdzie się podziały cienie ? Ja rozumie, że animacja, to trzeba z niektórymi rzeczami pojechać w dół, ale bez przesady :/

- Z czego są zrobione te klocki ? Z ołowiu ? Bo po obejrzenie domino-day moge stwierdzić, że narmalne się zdecydowanie szybciej przewracają

- animacja kamery okropna, słyszałeś kiedyś o interpolacji beziera ?

- nie chciało mi się czekać na koniec, więc może napisz do czego ten przydługi wstęp zmierza.

 

...:::EDIT:::...

Zobaczyłem do końca...

Nie uwarzasz, że 2.50 napisów na 5.50 animacji to przejaw megalomanii ?

Zresztą nic dziwnego, skoro napisy są 2 razy (po polsku i anglikańsku)

Poza tym, jeżeli przez całą animacje jedyną rzeczą jaka się dzieje są przewracające się kostki, to trudno mówić o scenariuszu, a tym bardziej reżyserii...

 

podziękowania dla rodziców za bezcenne rady i wyrozumiałość na planie filmowym - ja naprawde nie chce być niemiły, ale w tym wypadku to prawie klawiature zalałem kawą (tak, tak - 2 minutowy wybuch śmiechu) - człowieku, jaki plan filmowy ? 2 metry kadratowe twojego biurka, a moze 3,5 cala dysku na którym "działa się cała akcja", albo może 15/17/19 (niepotrzebne skreślić) monitora na którym pracowałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.K teraz bijcie pokłony ;-) wytrzymałem do końca. Ale do rzeczy faktycznie nudne, na końcu fajne było, jak się rozchodziło na kilka to, mógł byś coś takiego zrobić, jak sie jakiś napis układa czy coś. Szkoda, że rendering olałeś totalnie. Swoją drogą idę miałeś dobrą, prace w to włożyłeś, ale wykonanie kuleje.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie to oglądałem to pomyslalem ze autor chce pokazac ze umie zrobic modele, i jest to pewien sposob prezentacji. Ale pozniej przeczytalem ze to darmowki pobrane. No cóż, napewno duzo roboty przy tym bylo, ale ciężkie do wytrwania, i raczej pracodawcow nie zachęci. Nie bede sie powtażac, w skrocie: inna muzyka, i tak z 30 sekund tej animacji powinno być.

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności