Skocz do zawartości

Silver Award : Azjatka na pocztówce...


Rekomendowane odpowiedzi

small-601291.jpg

Hej,

prezentuje Wam:

pocztówke dla koleżanki na 19 urodziny:

 

plakat na koncert dla wośpu (jak skończylem robić ilustrację, to okazało się, że mam strasznie mało czasu na napisy i dlatego jest jak jest:))

605642.jpg

i swój obleśny spidowy autoportret na miły koniec:)

501608.jpg

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wszystko właściwie OK. Pierwszy obrazek dobry tylko rece tej koleśki jakoś dziwne, krzywe jakieś nie fajne...no sam nie wiem. Plakat extra. Taki rege koleś:) Napisy też nie odstraszają choć ten blady niebieski chyba troszeczke nie pasuje do reszty, gryzie się z ciepłymi kolorami reszty....a może mi się wydaje :|. To czarno-białe wogóle mi do gustu nie przypadło.

A może ja się czepiam...hmm o_O

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plakat Wośp starsznie mi sie podoba jedyne co mi odbiera pelnie szczescia to te jasne obwodki wokol dredow ukladajacych sie w napis 5 muzyka no i te ne szczesne tlo pod napisami, jakos mi kolorystyczne ne podchodza ale po za tym to fojofski ten koles, bardzo miniem sie podoba, pocztowka tez jest super 0 zastrzezen no i calkiem fajne uszka i nosek masz :P.

 

Jednym slowem to mi sie podoba.

[moze dlatego bo lubie reggae]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Asionka

Założę się, że gdyby kolegaalek nic nie napisał o tych napisach to pewnie nikt by się do nich nie przyczepił..

Mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie twoj styl, jest taki taki,ehmm,no kurde dziwny na maxa,ale lubie go- nie oceniam u ciebie anatomi bo wiem ze te bledy to zamierzony zabieg,a moze i nie-zreszta nie obchodzi mnie to. Fajne rysy i tyle-nie wiem czemu ale z monthy pythonem mi sie kojarzy;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na zbiorową odpowiedź:)

misiold,Asionka, Plastique, designboot dziekuje!

CzAk1 Dzieki, faktycznie to cz-b. srednio udane, ale chcialem dopelnic calosci w watku i w ogole ostatnio mam mało prac wiec wrzucam co leci:)

misiekhc już nie miałem siły szaleć przy tych literkach po prostu, moze powinienem oddać sprawy czcionek komus innemu, bo nigdy za tym nie przepadałem:)

Drakula Nie powiedziałbym, zebym sie wkrecił w te plakaty- robię dokładnie 1 plakat na rok i dotychczas wszystkie były za darmo- po prostu rozni znajomi mnie ładne proszą:)

peter_muler w wersji drukowanej, pewnie bedzie i tak gorzej, bo dochodza jakies tabele na góre, z reszta informacji:)

nicponim co do anatomii i dziwacznych proprcji, to chodze od 3 lat na zajecia z rysowaniem modeli- zachowywanie wlasciwej sylwetki, proporcji itp to dla mnie zawsze spory kłopot i wyłazi mi to bokiem, wiec zawsze jak już mogę zrobić jakąs wlasna ilustracje to korzystam z pełnej swobody w kwestiach anatomicznych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności