Skocz do zawartości

Wiz: wieżowce


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wyglądają jakby sie rozszerzały na górze, a na pewno tak nie jest. z takich detali co troche rażą, to mokry asfalt i volumetric fog od reflektorów - nie powinien byc mocniejszy na krawedziach tylko w srodku.

 

pisales ze chciales uzyskac klimat wieczoru po burzy - szczerze mowiąc, sam na to bym nie wpadł oglądając obrazek, ale musze przyznać ze podoba mi sie to połączenie granatowego z pomaranczowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi siębaardzo podoba jak na niby "zwykłą" budowlę.. przedstawienie miodzio...

 

I fajnie, że coraz więcej ludzi sięga do postprodukcji... i używa swojego oka.. i wyczucia... ,a nie tylko przemiał renderowy (no ale nie powiem.. czasami też rewelacyjny)

 

ps. jak możesz to pokaż jak wyglądało to przed postprodukcją.. i siatkę.. tak dla maniaków;) -you know ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dużo roboty w sumie zawsze wkładam w łączenie renderu i postprodukcje w psp-żadnych fogów i tym podobnych:) szkoda czasu przy renderze

2 etapy produkcji( bez siatki sorry)

plus efekt koncowy

Mały?? bo jest dalej od samochodów-perspektywa:)

Swojego czasu zmieściłem wcześniejsza wersje na evermotion-ta podoba mi sie bardziej

Pzdr

 

1 http://img444.imageshack.us/img444/6141/1qz9.jpg

2 http://img57.imageshack.us/img57/4802/2jn0.jpg

 

3 http://img440.imageshack.us/img440/9865/wiezowcefina1ub2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż

1.Perspektywa w momencie gdy jedna rzecz jest bardzo blisko oka( kamery ) a druga dalej powoduje "złudzenie" że cos jest wieksze np proponuje przystawic sobie do oka pudełko zapałek i popatrzec sie na pałac kultury albo cos równie duzego

Efekt zadziwiajacy pudełko jest wielkości połowy pałacu !!!!!!!:):):

Panowie ............bez przesady

Samochody maja dobra parametry i sa w skali nawet sie mieszczą na miejscu parkingowym o wymiarach 2,5 na 5 metrów:):)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się podoba, jednak nie ma głębi 1-szego planu, mianowicie jest plan1:samochody i budynek no i plan2:tło, przy czym tło widać że jest gdzieś dalej, ale samochody i budynek jakby płaskie, jakby namalowane na jednym plan'ie, IMO pomogłaby delikatna mgiełka, dała by właśnie tą brakującą głębie.

Ale generalnie fajnie

  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podoba...i obrazek fajny i samochodziki też wydaje mi się raczej, że mają dobre rozmiwry i wszystko. Na początku miałem dziwne wrażenie, że wieże się rozszerzaja ku górze ale to tylko złudzenie...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie co do korekty

generlanie wszystkie kąty sa proste zostaje lekkie złudzenie optyczne ze cos sie jednak wali podczas gdy tak nie jest.

Generlanie mój mały błąd- powinno sie lekko zostawiać 3 zbieg -wtedy ludzkie oko ma widok do którego jest bardziej przyzwyczajone.

Generlanie dobra uwaga:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak z tym światłem - na budynku wyraźnie widać że słońce zachodzi (ogólnie jest) za kamerą (po lewej stronie) a na niebie widać coś zupełnie odwrotnego (?!).

Pomarańczowy kolor na horyzoncie to chyba nie łuna miasta?

 

Jakoś tak nienaturalnie wyszlo jeśli chodzi o światło. Poza tym - achitektonicznie rewelacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności