Jump to content

[wzornictwo] talerz

boba
 Share

Recommended Posts

Hmmm...po głębszym namyśle doszedłem do wniosku, że pomysł, by zakrywać jedzenie talerzem jest praktyczny, chociażby dlatego że nie każdy ma folię, a zakładam że na pewno będzie miał przynajmniej 2 talerze. Jednak czy taka forma talerza jest bardziej praktyczna niż tradycyjna? Czy jest ładniejsza? Czy kupiłbym sobie takie talerze? Uprościłbym to do granic możliwości. I te paski...mają jakieś uzasadnienie? Przedstawienie OK.

pomysl bardzo mi sie podoba ... zreszta kto mowil ze z tego trzeba jesc wystarczy na stol polozyc jako talez z owocami czy ciastkami - i tak mamy cos do zjedzenia + przyjemny dizajn ... z myciem tez nie powinno byc problemow bo nie ma zadnych milimetrowych szczelin tylko lekkie zaglebienie

ogolnie jestem na tak

ps. z tym logiem to nie dopasowales w koncu jak trzeba ech :P

tak trzymac i nie zrazac sie

poz

dzieki za slowa konstruktywnej ironii ; )

co do wgłąbień myśle ze nie byłoby tak źle z tym myciem - to ok 3 mm, krawędzie zaokrąglone hmm no ale jesli ktoś poleje tlaerz gorącą czekoladą która poźniej zaschnie, no to fakt - mogą być problemy z domyciem..

co do dziwnych pasków - to nadruk jest tylko zaznaczeniem lokalizacji na ewentulany nadruk logo etc ...a dlaczego akurat w takiej postaci? bo sobie pomyślałem że z daleka będzie wyglądało jakby talerzyki były przewiązane wstążką... ale widze że zbyt daleko się posunołem z myśleniem

pozdrawiam