Skocz do zawartości

[wzornictwo] talerz


boba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmmm...po głębszym namyśle doszedłem do wniosku, że pomysł, by zakrywać jedzenie talerzem jest praktyczny, chociażby dlatego że nie każdy ma folię, a zakładam że na pewno będzie miał przynajmniej 2 talerze. Jednak czy taka forma talerza jest bardziej praktyczna niż tradycyjna? Czy jest ładniejsza? Czy kupiłbym sobie takie talerze? Uprościłbym to do granic możliwości. I te paski...mają jakieś uzasadnienie? Przedstawienie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl bardzo mi sie podoba ... zreszta kto mowil ze z tego trzeba jesc wystarczy na stol polozyc jako talez z owocami czy ciastkami - i tak mamy cos do zjedzenia + przyjemny dizajn ... z myciem tez nie powinno byc problemow bo nie ma zadnych milimetrowych szczelin tylko lekkie zaglebienie

 

ogolnie jestem na tak

 

ps. z tym logiem to nie dopasowales w koncu jak trzeba ech :P

 

tak trzymac i nie zrazac sie

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za slowa konstruktywnej ironii ; )

 

co do wgłąbień myśle ze nie byłoby tak źle z tym myciem - to ok 3 mm, krawędzie zaokrąglone hmm no ale jesli ktoś poleje tlaerz gorącą czekoladą która poźniej zaschnie, no to fakt - mogą być problemy z domyciem..

 

co do dziwnych pasków - to nadruk jest tylko zaznaczeniem lokalizacji na ewentulany nadruk logo etc ...a dlaczego akurat w takiej postaci? bo sobie pomyślałem że z daleka będzie wyglądało jakby talerzyki były przewiązane wstążką... ale widze że zbyt daleko się posunołem z myśleniem

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności