Skocz do zawartości

[3ds Max] Jaką literaturę kupić ?


serratus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem, ponieważ nie wiem jak zacząć modelować postacie i twarze, przejrzałem już kilka dobrych tutoriali (m.in. videotutoriale Bena Mathisa) ale nie jestem w stanie tego powtórzyć w praktyce (nie za bardzo mi się to udaje), może znacie videotutoriale "krok po kroku" w modelowaniu postaci, coś takiego jak Bena Mathisa ale nie ze zwiększoną prędkością filmu i pokazane w najłatwiejszy możliwy sposób w sam raz na początek ? Byłbym bardzo wdzięczny.

Głównie stworzyłem ten temat po to ponieważ chciałbym was prosić o wszelkie namiary na tytuły książek do modelowania organiki (głównie mam na myśli modelowanie twarzy i postaci). Książki mogą być zarówno w j. polskim jak i w j. angielskim. Mam jeszcze jedno pytanie, otóż zastanawiam się jak większość z was zaczynała przygodę z modelowaniem postaci skoro teraz tak świetnie wam to wychodzi. Mój problem polega na tym że mam ogromną chęć do modelowania postaci ale nie wiem jak się z początku się za to zabrać. Na koniec dodam żeby oszczędzić niejasności - korzystam z 3ds Max 8.

Będe bardzo wdzięczny za wszelkie rady.

 

Pozdrawiam,

charlie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Co do videotutkow krok po kroku to byly na 3d-palace.com miejmy nadzieje ze nie przeniesli do płatnej strefy. Co do książek... to chyba anatomia wszelkiego rodzaju. Jak opanujesz technike (czy tam poly czy spliny czy inne cholerstwo) to już pozostaje obserweacja i proby odtworzenia.

 

PS: w zasadzie też się własnie koncze meczyc ze swoja pierwsza postacia... :)

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam ksiązek, niestety są doścp obiezne a zamiast tego proponuje tutoriale i videotutoriale które można znaleźć w sieci. dla przykładu podam że dopuki nie znalazlem jednego videotutoriala w sieci odnosnie blendera nie moglem stworzyc wielu rzeczy, teraz poznajac technike moge stworzyc bardzo wiele. kwestia samozaparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności