Skocz do zawartości

Aparat cyfrowy do 1000zł. Jakieś sugestie?


Gość obo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Co prawda nie mam Canona, ale rzeczywiście, w tym przedziale cenowym któryś z modeli Powershot będzie najlepszym wybórem. Jeśli jednak nie musi być to Canon, to jednak warto kupić aparat na kart SD - te są zdecydowanie najtańsze (a zauważ, że z reguły w zestawie jest 16, może 32 mb)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiśie zależy czego wymagasz od cyfrówki, jeśli robisz zdjęcia z automatu, to pewnie ważne są tryby tematyczne i inne takie.

Powiedzmy, że intereduje nas jednak dobra fotografia:). Ja osobiście zwracałbym uwagę na zakres ustawień manualnych, przesłona, czas naświetlania, siła lampy błyskowej, balans bieli. Oczywiście najlepiej gdy wszystko to da się ustawić w pełni ręcznie i w szerokich zakresach.

Ważny jest oczywiście obiektyw - i nie chodzi tylko o wartości ogniskowej, ale i przesłonę, najlepiej gdy wartości są z szerokiego zakresu, np F2.0-F8.0, ale niestety to raczej rzadkość w tańszych aparatach.

No i to co już wspomniałem parę postów wyżej - najlepiej kupić maszynkę na karty SD, inne są dobre, ale niestety taki np. Sony Memory Stick jest strasznie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności