Skocz do zawartości

Teczka 2D: Sadowski25


Sadowski25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. Uczysz się sam, czy chodzisz na jakieś zajęcia?

Rzeczywiście masz problemy z perspektywą i proporcjami. Może jak na początek weź jakieś zdjęcia i staraj się je skopiować obserwując na jakiej zasadzie "działa" perspektywa i jakimi prawami się rządzi. NP: na rysunku z flakonem jest ona wykoślawiona a to dlatego że krawędzie bryły dążą do różnych punktów zbiegu a nie jak powinno być do dwóch leżących gdzieś daleko na horyzoncie.

Co do proporcji, i to też może przyjrzyj się różnym portretom, jak skonstruowana jest ludzka twarz. Są pewne stałe zależności. W Twoim rysunku na przykład masz za wysoko osadzone oczy. A ucho najczęściej kończy się na równi z górną wargą albo nosem. Ty masz za wysoko. A co do rycerza to staraj się różnicować kreskę. Żeby nie w każdym miejscu była taka sama. Np elementy które są najbliżej Ciebie rysuj mocniej, niech w niektórych miejscach zanika np tam gdzie świeci światło w innych niech będzie grubsza...

Ale najważniejsze żebyś dużo obserwował...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Otóż właśnie projektuję swoją kartę QSL czyli potwierdzenia ąłczności. ( jestem nasłuchowcem, no dopiero w przyszłym tygodniu jak papiery z licencją dojdą :P)

577fa97660d339e1m.jpg

Reszte szpeju jakiego na tym bęzdie to lokalizajca, znak wywoławczy itd... później zajme sie drugą stroną :)

Co byscie doradzili ?

30%:

6f806b8b23f74cf0m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

dziś na specjalizacji (grafika) robiliśmy strony o TV internetowej, no i tak sie złożyło że zrobiłem najlepsze ( grafiki w szkole na HDD zostały..) i nasz nauczyciel wyskoczył że ma plany zakładać tzw. Szkolną telewizję internetową.

Takie logo wysmażyłem (to już wersja dokończona) wtedy nie wiedziałem że nauczyciel ma na myśli założenie takiej TV szkolnej....

 

c4ed776559177903.png

(lepiej mi wychodzą loga niż rysowanie/malowanie...)

Jak waszym zdaniem takie logo pasuje ??

Ps: Wszystkie prawa zastrzeżone ! ® ©

 

POzdro

Sadowski25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj można umieszczać fotomanipulacje ? Prawdę mówiąc czytając regulamin działu zrozumiałem, że to miejsce dla rysunków / malarstwa, PM raczej nie mieści się w tym zakresie (MP już tak - w końcu część jest malowana)... Widać jestem w błędzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale to ma byc jakiś plakat tak? Jest haslo rzucone ale sam obraz średni w przekazie... idę ulica i patrze o kulki! wow! zbytnio skupiłes się na słowie kulka przez co kluczowy wyraz groźne czy tam airsoft od 18 lat są niezauważalne... pewnie nie wiesz do czego zmierzam ale no trudno, nie potrafie tego klarownie wyjaśnić... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności