Skocz do zawartości

Wiz: wnętrze/salon


routee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Noooo... najbardziej podoba mi się tekstura podłogi;) Drewno na froncie stolika jakby rozmyte. Drewno na 'szafce' przy sofie drażni trochę. Dywanik przy krawędzi, gdzie przez 'włoski' przebija podłoga mizernie/rzadko wygląda. Klosz lampki prosty fakturą do bólu i zlewa się ze ścianą. I ten zielony wibrator w rogu;))

Ogólnie pusto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spokojny

Moje spostrzeżenia:

1. Kaktus rzuca cień który jest dziwnie zielony

2. Lampa (klosz) może i ma swoja prostotą pasować do pomieszczenia lecz jest za banalny w kształcie. Może przynajmniej jakaś inna tekstura...

3. Drewno na stosiku, a dokładniej nie na tylko przylegająca sprawia wrażenie rozmytej co nie pasuje do tekstury na stole która jest nie rozmyta.

No to chyba na tyle ;) Prócz tych moim zdaniem nie do ciągłości jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby ściana miała jakiegoś reflekta? :D (odbicie kaktusa)

pozatym mogłeś dać mu igły bo taki ogolony kaktus to nie kaktus (jest fajny sposób Anii w making of golec http://www.max3d.pl/tut.php?id=298)

a na tych szafkach, stoliku czy co to jest to sie troche tekstury porozciągały i tak chyba być nie powinno

no i ten dywanik troche jak dla fakirów amatorów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizka bardziej artystyczna niz...produkt sam w sobie :) Technicznie bardzo ładnie no i fajny klimat udalo sie uzyskac, moze nie mistyczny czy fantastyczny, ale za to klimat...no fajny klimat :)

 

Klosz rzeczywiście nie pasuje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sceny to wiekszosz brakow juz napisana, ja dodam jeszcze bardzo prosty model kanapy i zapytam gdzie mozna kupic stol, szafke, lampke i drzwi wykonane z tego samego drewna :) kaktusowi moglyby jeszcez jakies odgalezienia wyrastac.

 

co do renderigu i samego klimatu to bardzo mi sie podoba i jesli to nie tajemnica to chcialbym sie dowiedziec jakiego ImageSampler i z jakimi ust. wzyles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za sporo komentów. Scena to taki właściwie 1 day work to też detal i szczegóły nie mają prawa być dopracowane. Klosz mnie jakoś nie razi. Cieszy mnie pozytywny odbiór samego rendera i klimatu.

Tomek QMC z adaptive rQMC z noisem na ,001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje detali detali i jeszcze raz detali ;)

przyjemny render dla oka.. trochę takie cukierkowe może aż za barzo...

-brakuje mi np listw przy ścianie.

-za czesto używasz tej samej textury

-za proste obiekty (lampa o 3 boxy+ cylinter (?) )

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności