Skocz do zawartości

Scena 3d : Pokój


jedi-killer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jedi, popsuje ci troche humor:), ale ty zamiast juz nad nastepna myslec to sie ta zajmij bo puki co wyglada to \'troche chaotycznie\', i dodatkowe przedmioty, ani tekstura na parapecie tego nie zmienia, co to sa za dziwne odbicia na scianach i suficie, czy to ma byc cartoonowe, czy realistyczne?, czy pomieszanie jednego z drugim?, z kad pada swiatlo? I nie mow komus ze jak ci da lepsza teksture to zrobisz lepsza bo to kpina juz, co ty, firanek w domu nie masz? mozesz je:

-zeskanowac

-zrobic im fotke

-zrobic od zera w jakim kolwiek programie 2d ( nawet w corelu)

- znalezc taka (lub podobna) w sieci.

 

Te parapety i okna sa wybitnie grube, w zamkach tak poterznych scian nie robili:)

Rozejrzyj sie w okolo, zobacz jak wyglada pomieszczenie, meble, okna itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.to ma byc pracka pomieszana

2 kup mi skaner :)

3 ciongle poprawiam to nie jest tak szybko

4 nie bawilem sie jeszcze programami 2d

5 o parapacie zapomnialem zupelnie zobaczysz dam nowego rendera nie martw sie :) z poprawkami itp

6 swiatlo pada od swiecy od lampki (rzerandola) i przez okna wpada

7 firanke poszukam bo czensto daje tekstury chwilowe na obrazek kture potem wymieniam dam ci starego rendera z tego pokoju (puzniej domu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche tez odchudze sciany itp postaram sie aby praca byla ok :)

dam z siebie max i wiecej :) ale troche nie obrazajcie sie na moje zarty z tym to daj :) nie chcialem was wkurzyc myslalem ze jakos dobrze przyjmiecie te slowa ale sorki juz taki nie bede :)

 

Jeszcze mi sie przypomniało o tym że musze światlo lepiej naprawic czyli z 1 okna będzie padać a nie z 2 :D gupia pomyłka poprawie to. Krzesełko też musze troche zmienic najlepiej od nowa zrobie i taka ankietka co z tego pomieszczenia zrobic pokuj taki zwyczajny czy kuchnia ???:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciw cartoonowym renderom, absolutnie, moze i nawet wolal bym je ogladac niz ciagle te wizualizacje, i nikt sie na ciebie nie obraza, ale wiesz takie tlumaczenie, daj mi teksture, kup mi skaner sa smieszne ( nie, nie w sesie \'zabawne\':)) Zapoznaj sie lepiej z programami 2d bo bez tego ciagle bedziesz kozystal z domyslnych tekstur, daleko w ten sposob nie zajedziesz, szczegolnie wciskajac teksture dachu na sciane:) Pierwszy obrazek: Postaw sobie w bialy dzien swiece, zapalona, zauwarz ze jej swiatlo prawie nie bedzie widoczne, a u ciebie sieci sie jak wybuch jadrowy, nawet w nocy swieca daje charakterystyczna zolto pomaranczowa poswiate, nie wspominajac o tym ze ta twoja swieca nawet plomienia nie ma. Domyslny czajniczek jest przydatny w testach, ale napewno nie w skonczonej pracy:) Druga pracka jest znaaacznie lepsza, ale stosujesz za duzo cieni, rozpraszasz tym uwage i nie wiadomo z ktorej strony tak naprawde scena jest oswietlona.

 

i z innej beczki:) - zmnien tytul i zapoznaj sie z tym:

http://max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=6229

a jak juz sie zapoznasz to gwoli bezpieczenstwa tez z tym:

http://max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=6271

bo to:

http://max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=6231

juz chyba znasz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności