Skocz do zawartości

Archinteriors vol.11


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mam odmienne zdanie!! Sadze ze jest to jedna z lepszych produkcji!!Durzy wpływ ma na to, kto się za to bierze, a konkretnie, jaka ekipa. Czytając wywiad ze everami doczytałem się ze macie architekta.. To nie rozumiem, czemu kopiują z gazet ( czasami chyba jakiś marny) pomieszczenia, a nie sami robią..? Amorze proponuję wypuścić edycję typu gold editio albo coś w tym stylu gdzie będzie Np. Z 5 wnętrz, osób, którzy naprawdę mają coś do powiedzenia w tym temacie i nie było by to pomieszczeń z jakiejś gazety i niezłożone z 4 ściana i paru modeli, wiadomo płytka by była droższa, ale sadzę, że z waszym marketingiem świetnie by się sprzedała i nikt by się nie odważył napisać ze robicie coś masowo,a do kolekcji by trafiła kolejna produkcja!! A iterios 11 uważam za bardzo udaną.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda... Ta płytka jest po prostu przeciętna o ile nie słaba. Pomijając maksymalnie 3 sceny, reszta jest co najwyżej taka sobie. Ustawiony stół i na nim kilka przedmiotów? Ja bym nie wydał na to kilku stówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności