Skocz do zawartości

Wiz: kuchnio salon


Rekomendowane odpowiedzi

witam. moja ostatnia praca. kuchnia z salonem.

soft: 3d studio max 9, Mental Ray 3.5, PS

ap1fdo9.jpg

ap2faosk1.jpg

 

każdy render gdzieś 6-7 godzin. nie są to wszystkie ujęcia, ale niestety nie moge sobie pozwolić żeby komputera nie mieć na tak długo ;]. oczywiście w miare możliwości sukcesywnie zrobie reszte renderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pomysł był dobry, kolorystyka dyskusyjna ale niektóre modele jak i materiały... no cóż. sporo do poprawki. min materiał: frontów szafek jak i mlecznej szyby.

 

na ścianie widzę błedy GI (plamy), chyba,że to celowy noise maxowy.

 

design raczej minie podchodzi. widziałbym tam raczej jakiś stół, krzesła po prostu jadalnię zamiast sofy. i nie mam pojęcia skąd pada światło :)

 

jeszcze jedna rada co do frontów szafek: strasznie monotonnie to wygląda. same drzwiczki i nic więcej. textura się powtarza co niezbyt fajnie wyglada w takim zestawieniu. proponowałbym rozwiązanie pośrednie: dodaj szuflady i szersze drzwiczki pod zlewozmywakiem. pod kuchenką proponowałbym jednak piekarnik - sporo urozmaici w wyglądzie kuchni.

 

lampy mi się podobają :) są takie delikatne i jedwabiste. jesli to materiał to współczuję mieszkańcom podczas corocznego czyszczenia kloszy :)

 

ogólnie fajnie ale jest kilka sporych niedociągnięć...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny materiał kocyka. Design (jęsli można tak nazwać) nie podoba mi się, a ta lodówka to wygląda jakby została po poprzednim właścicielu i czeka przy drzwiach na wyrzucenie. Rendery nie powalają ale mogą być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

Jak dla mnie zbyt jaskrawe kolorki i ich spasowanie, ale to rzecz gustu. Jakos tak ciasno.....

 

p.s. widze, ze masz ten sam katolog BRW co ja...:)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za komentarze ;]

jest to moja pierwsza wizka w życiu, więc mam nadzieje, że następne będą lepsze. to był dla mnie jeden wielki poligon doświadczalny.

tweety na ścianie to błędy GI. co do monotonności to w sumie moge się zgodzić. ;]

nielot sam chciałbym wiedzieć czemu :P w pewnym momencie musiałem coś przekombinować z ustawieniami ;]

siwy za materiał koca podziękuj LISowi. to według jego receptury ;]

ja w sumie też podziękuje. DZIĘ KU JE :P

George82 taaaa ten katalog BRW :P

Tomuś mi się też ta lodówka podoba, jeszcze ładniej czarna wygląda. chciałbym taką mieć. szkoda, że taka droooga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności