Skocz do zawartości

Finished 2D: Wyścig


^sTh.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witka

 

Niezły Drom Race ;), coś nie pasuje mi w tym malunku, ale to pewnie przez to że kofeiny jeszcze nie wypiłem ;),

 

1. myślę tak, jeśli chcesz pokazać pędzące bolidy to tło powinno wyglądać na poruszone, jeśli tło to poruszają się bolidy,

2. wydaje mi się że z perspektywą coś jest nie tak, (prawa strona).

 

 

Pozdrawiam. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna praca - pomijając fakt, że dziwnie te łuki namalowałeś (choć mogę się mylić) to nie ma na czym oka zawiesić. Pojazdy i rampa są rozmazane i potraktowane tymi samymi tonami i kolorami podczas gdy góry są ostrzejsze i bardziej kontrastowe. Gdybyś dał tytuł pracy "Góry" miało by to większy sens. Sorry ale ja jestem na nie. Praca mi się po prostu nie podoba. Sry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, góry to przerobione zdjęcie z sxc.hu. Dzięki za koentarze. Praca ma iść na konkurs, więc byłbym wdzięczny za jakieś sugestie co mógłbym tu poprawić jeszcze. Lepszy detal i żywsze kolory - nad tym na razie myśle, ale nie wiem jeszcze jak się za to zabrać. Jakieś wskazówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, mnie najbardziej denerwuje ta krzywa brama przez ktora przejezdzaja!

(po jej lewej stronie swiatla zaczynaja sie w polowie "bandy"a po prawej duzo nad. [takie mi sie to czyta przynajmniej]).Poza tym caly ten tor jest krzywy. rozjezdza ci sie banda w lewym dolnym rogu. jesli to jakas nowoczesna budowla to raczej nie powinno tu byc miejsca na takie krzywe krawędzie, raczej idealne luki albo proste. Jakis detal sie moze by przydal na torze tak zeby oko moglo sie na nim zatrzymac i zeby bardziej dynamiczne wudawały sie pojazdy, które same tez mogly by miec nieco bardziej wyszukana formę. No ale podoba mi sie całkiem klimat. Jak wykończysz należycie prace bedzie spożo!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sTh. widze ze ja mojej juz nie pokaze ;p

albo raczej bede musial popracowac bo moj 1h przy twoim 10 to odpada :D

przy okazji to ten luk nad torem jest jakos tak dziwnie przyspawany do filarow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście zmienił bym kadr... np coś bliżej jezdni. I pokazał "bolidy" z perspektywy drogi...

kadr był niestety w pewien sposób wymuszony. Otóż konkurs, na który jest ta praca polega na stworzeniu czegoś, co w luźny sposób nawiązuje do kształtów przedstawionych tutaj.

ale te bolidy cos do mnie nie przeawiaja ;p

wiem, w konceptach jestem kompletnym beztalenciem, ale powiedziałem sobie, że tym razem nie będę się na niczym wzorował.

Jeszcze wersja finalna, którą oddałem na konkurs: http://img47.imageshack.us/img47/5936/cotw5sthfinalhn2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

na moje oko to powinienes horyzontalnie obrocic tlo (gory) bo slonce swieci z prawej mani a na gorach cien jest po prawej manie :| a powinien byc po lewej ;) i wydaje mi sie ze tlo bardziej przyciaga uwage anizeli te bolidy i tor ;)

jak juz wyzej pisali tlo raczej powinno byc poruszone :) jakis motion blurek czy cus ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności