Skocz do zawartości

Layout: Porfolio do oceny


Żądło

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

więc tak ten obrazke nie ma sie ruszać jest to klatka z mojej prezenatcji jaką jakiś czas robiłem na konkurs w szkole. to co widzicie miało być przykładem jak bedą wygladały opisy moich projektów.

 

edit: nie widać menu chodzi wam o cały paske czy napisy???

 

tutaj zapodaje link do strony narazie zamiast flasha jest zwykly obrazek ale może teraz menu będzie widoczne http://www.ketrzyn.mm.pl/~krzadczyk/portfolio/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu jest prawie w ogole nie widoczne - dodaj pare elementow graficznych, zeby je wyroznic - moze inny kolor tla pod kazdym z buttonow? Uruchom fantazje ;)

 

aaaaa to o to wam biga to będzie będzie ale juz jak wrzuce do flasha. A tak oceniając w sakali od 1/5 co możecie dać i co nie pasi czego brak?? Bardzo będe wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrazek ładny, ale strona...

- pusta

- nudna

- bez wyrazu

- brak przejrzystego menu

- obrazek zbyt sie rzuca w oko, a o fakcie iż jest to strona zapominamy

podsumowując: 3+

rada: zaprojektuj stronę samą w sobie, pochwal się ogólnym wyglądem, a potem w tym stylu wstawiaj prace do folio. Postaraj sie bo ładnie malujesz i jak sie wysilisz to może być bardzo fajna strona. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z pitkkkkiem w 98%. Ocenę chłopie dałeś za wysoką. Tak jak powiedział pitekkkk wyrzuć obrazek zbuduj layout, a dopiero potem martw się o prezentację swoich prac. Najgorsza rzecz na tej "Stronie" to ten splat w prawym górnym rogu. Wiem, że teraz jest moda na używanie tego typu rzeczy ale nie pasuje to do twojej strony, no chyba że oprócz takich grzecznych obrazków masz w swoim dorobku coś bardziej designerskiego. Po pierwsze weź kartkę rozrysuj sobie kompozycję strony uwzględniając najważniejsze jej elementy, a dopiero potem siadaj do kompa i baw się grafiką. To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przeciwstawię ogólnej opinii i powiem, że layout mi się bardzo podoba. Prawie go nie ma - widać obrazek - tekst też jest w dobrym miejscu.

 

Widać wyczucie detalu, spoko proporcje. Czuć, że masz do czynienia z kimś konkretnym, poważnym.

 

Jedyne co bym zmienił to wielkość - i polepszył czytelnośc tekstu. Aha i zastanów się, czy taka duża przestrzeń na opis jest Ci potrzebna,

 

Kleks jest fajny.

 

7/10 - jako sam koncept.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności