Skocz do zawartości

Pytanie mieszkancow Zakopanego i nie tylko!


JackVasi

Rekomendowane odpowiedzi

W poprzednie wakacje bylem w Zakopanym w pensjonacie "U Janiny". W tym problem, że zapomnialem adresu a wte wakacje takze chcialbym tam pojechac... Szukałem w internecie (344 strony na google obejrzalem) i nie znalazlem. Jedyna kwatera o nazwie "U Janiny" jest w Bukowinie Tatrzanskiej, ale patrzac na zdjecia widze ze to nie ta (ta o ktora mi chodzi jest troche skromniejsza) mam 2 zdjecie ktore za jakies 20 minut wrzuce i dam tu linka. Prosze o pomoc. Najbardziej ucieszyla by mnie jakas strona internetowa, ale adres tez wystarczy :) z Góry dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

JackVasi just entered the zone where normal things don't happen very often.

 

"hmmmmmm upgrades" - moj ulubiony cytat ;)

 

No jak manager firmy sredniego szczebla zadzwonil i powiedzieli mu ze nie ma to znaczy, ze nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien ze to bylo "U Janiny" no ewentualnie "U Jadzi" nie pilem prawie nic..... (prawie robi wielka roznice...) dziwne z tym biurem numerow, bo tam byl telefon.... to byl pensjonat zdala od jakiejkolwiek glownej drogi od jakiejs malej uliczki sie do gory takim blotem wchodzilo i tam najpierw byl 1 domek a pozniej drugi w ktorym ja bylem (pokoj 1) obok tego drugiego byly hustawki i taka budka gdzie ognisko bylo a za ta budka tylko pole.... no i góry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności