Skocz do zawartości

[Wings3D i Mudbox] Problem ze sterownikami


Obywatel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam : ]

 

znalazłem się w patowej sytuacji. Nie mogłem pracować w Mudbox'ie, ze względu na stare sterowniki (czarny pasek w 3D viewport, rysowanie 30 pixeli nad pędzlem). Ściągnąłem nowe sterowniki i wszystko grało, ale za to Wings3D zaczął szwankować - obraz z viewportach strasznie zwolnił. Wyczytałem na forum, że nowsze wersje sterownika nie są kompatybilne z Wings3D. Szukam jakiegoś rozwiązania, a z Wingsa na pewno nie zrezygnuje ;] Tylko nie wspominajcie o Z-Brush'u :]

 

Aha dodam jeszcze tylko, że mam nVidia GeForce 6600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jedyny sposób żeby zjeść ciastko i mieć ciastko to wyłączenie akceleracji sprzętowej podczas pracy w wingsie -> prawy na ekranie właściwości -> zaawansowane - > rozwiązywanie problemów i pasek na sam dol, możesz poprobować trochę odjąć, ale różnie to bywa

(btw, sprobuj sterowników z rodziny 84.xx.xx- wielu osob pomagaja a i mud na niech śmiga aż milo)

powodzenia !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bez akceleracji jakos tak smisznie chodzi Wings i nie chce mi sie tego robic co chwile :/ A na starsze sterowniki windows jakos zle zareagowal wiec zostaly mi 93 i 3DsMax (nie jest taki zly w ostatecznosci ;] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności