Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki za komentarze... :)

 

Tym razem foczka gdzies na polnocnych pustkowiach... Ciekaw jestem, czy zastanawiacie sie nad speedem zanim zaczniecie tworzyc, czy po prostu wychodzi Wam cos podczas bazgrania... ja w trakcie mazania obieram temat, wstepna kolorystyka mnie inspiruje...

 

Painter 8 +myszka +15 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kastro?? :) leander znowu robiłeś to późnym wieczorem :P jak narazie to nawet ciekawie Ci wyszło...ale ust to ja wogóle nie widze...pozatym fajną bródke ów dziadzio posiada...tylko nie wiem dlaczego ona jest tak dziwnie ułożona...że w miejscu gdzie jest żuchwa i kierująć się na jej koniec albo dolną część widać tak color sqry...a wg mnie powinna być dalsza cześć brudki :) ale nie jest źle podoba mnie się :P

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mw4d, wiem że reszta nie trzyma się kupy, ale nie wiem jak to ugryźć, bo krzaczka po krzaczku rysować nie będę przecież :)

 

Ołówek, photoshop:

 

59-aria.jpg

 

Pozycja tej pani jest bardzo podobna do mojej wektorowej panienki, ale podobieństwo jest zupełnie przypadkowe. Referencje wziąłem z \'Drawing Jam\' na forum shanesboard, ale linka nie dam, bo to jakaś fotka playboya (pismo dla panów o kontrowersyjnej zawartości)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leander - panienka troche wykarykaturzona ale wyszla bardzo fajnie , co do pejzazyku - tyl fajny przod wyglada trochęjak groszek z kapustą:)

Daje maly speedzik, troche krzywo wyszlo ale tak to jest jak sie na czas robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Boowa :D Ta kreska to oczywiście przypadek :)

oDD: Można było się spodziewać koncept-kara śledząc ostatnią modę na salonach :) Ale ten Twój jak dla mnie trochę formy nie trzyma. Rozchwiany taki. Patrząc na linie podwozia myślę, że zrobiłeś to specjalnie. Ja jednak wolę te bardziej techniczne, sztywne konstrukcje zgodne z trendem na sijun. Ale może rozpocząłeś nowy :)

 

ikim: nie ma ostatnio mody na wieżowce, więc nic ciekawego nie napiszę poza tym, że bardzo fajne :)

 

troche dopracowałem postacie z niedawnej pracy, zmiany niewielkie, ale wrzucam.. bo mało zajmuje :)

 

55-orc-attack_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle... przypomina mi się komiks o Konanie Barbarzyńcy... w zagnionym mieście w dżungli.. walczy z nieśmiertelnymi małpoludami...

a co z tłem... widziałem wersję z większą ilością tych Stworów...

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiger - fajne, komiksowe takie, tylko \"bliki\" na zbroi troche przesadzone są chyba:) Leander - jakos te postacie do mnie nie przemawiają, widze ty tak na zmianę ,raz zachwycasz a raz nie :)

A tu cos odemnie, w sumie sam nie wiem do konca co to jest wiec nie pytac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem zdjecie jakies pani :D to przerobilem.. moze z godzine? myszka :(

corel photo-paint 8.0PL rox :D

 

jakbyscie mieli do wyboru

wacom graphire2

wacom volito

pentagram o\'pen xl

to co byscie wybrali?? i dlaczego? :D

help mi bo niewiem co kupic, a chce kupic ;d pomimop ze nieumiem jeszcze malowac na kompie : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaale laska! Szkoda, że nie mam żony, od razu bym jej takie schody kupił, żeby mnie co rano nakręcała tańcząc pod nimi twista :)

 

Graphire oczywiście najlepszy, ale Tiger (lub ja) używamy pentagram o\'pen xl. To znaczy ja tylko do jutra :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności