Skocz do zawartości

Fisnished2D: #Dark Knight#


DaRoZ

Rekomendowane odpowiedzi

witam po długiej przerwie biggrin.gif

przedstawiam najnowszy artwork, nad którym znów spędziłem troche zbyt dużo czasu bigrazz.gif mianowicie miał to być rycerz na potrzeby pewnej produkcji , lecz znacznie odbiegłem od danego opisu i zacząłem mazać na samowolkę. mam nadzieje, że się spodoba smile.gif

ps+wacom(~23h)

_________________

wszelkie komentarze, krytyka jak zawsze mile widziane smile.gif pzdr, Darek

 

748237.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Caspik

dla mnie wsio gites, tylko twarz cos mi nie pasuje ;) ogolnie bardzo przyjemne dla oka

 

gratulejszon

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się bardzo podoba, technicznie jesteś dla mnie master :) Dziwna jest tylko pozycja tego kolesia, jakby nie mógł równowagi utrzymać. Bardzo fajne jest te podłoże z "iskierkami" ale brush z dymem się trochę powtarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne kolorki,anatomia jednak kuleje - najbardziej razi jednak jego prawa dłoń- w ktora strone ona zwrocona? oO Tak czy siak,ciekawa praca, fajnie se poczyniasz, jeszcze raz gratze za kolorki!

dzieki za koment, lecz nie zgodze sie wpelni bo dlon jest raczej dobrze namalowana byc moze nie wiesz jak jest zwrocona postaram sie dzis Ci rozpisac jak powinno to wygladac bo nei tylko ty nie mogles dojsc do tego jak to jest rozmalowane. jeszce raz dzieki i pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności