Skocz do zawartości

Wiz 3D: Dom parterowy (wnetrze)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Projekt malego domku jednopoziomowego z dwiema sypialniami.

Pomysl, wykonanie, modele i materialy moje.

Mialem problemy z oswietleniem i jak na razie nie potrafie lepiej :/

Czasy renderingu od 40 do 90 min.

Soft: max9 + vray + PS

 

rzutut7.jpg

 

1flatkb1.jpg

 

2flatfd9.jpg

 

3flathv7.jpg

 

4flatxj2.jpg

 

5flatfs8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

MNie sie badzo, ale to naprawde bardzo podoba, chcialbym tam mieszkac, jednak zmienilbym troszeczke kuchnię do ktorej moim zdaniem zamiast zwyklej kuchenki pasowałby..ee... jak to sie nazywa.. blat grzewczy?:p Lodówka jest moim zdaniem troszku za szeroka, no i material na kanapie dziwny.(AA w niektorych miejscach siadł) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnętrza o.k. Można się doszukać drobnych niedociągnięć. nie wnikając za mocno widzę że pólka w kuchni jest z bardzo cienkich płyt/desek i pewnie nie wytrzymałaby obciążenia talerzy. Płyta ceramiczna o której pisze SSn4k3 fajnie wygląda ale nie chciałbym jej mieć bo w używaniu jest gorsza moim zdaniem. Skóra na kanapie zdjęta ze słonia :) . Nie pierwsza wizka ostatnio z taką skórą, nie wiem co się z wami dzieje. Dywan super. Rendery trzymają poziom, materiały możnaby troche jednak dopracować. Nie podoba mi się w salonie aranżacja, przede wszystkim ten stolik przy telewizorze jest niepotrzebny a jak już to inny.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

Wszystko oki tylko kuchnia. Troche za duzo tych talerzy chyba, zbyt anemiczna kolorystyka no i lodowka. Rozumiem ze duzo browarow by niej mozna bylo zmiescic ale jest za szeroka :) Gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóra na kanapie zdjęta ze słonia :) . Nie pierwsza wizka ostatnio z taką skórą, nie wiem co się z wami dzieje.

 

Pijesz do mnie Siwy ;)

Ale wiesz widzialem gdzies ostatnio w jakims meblowym kanape z taka wlasnie skora (pewnie imitacja, albo nie wiem co), ale "wzor/bump" czy jak to nazwac byl duzy.

Wiec tak tez jest dobrze moim zdaniem.

Pracka ladna.pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSn4k3 dzieki, co do kuchenki to kazdy Ci powie ze jesli mozna to tylko gazowa (chodzi o gotowanie). Jesli chodzi o lodowke to jest to lodowko-zamrazarka zrobiona z jakiejs referki i napewno nie jest za szeroka :-)

 

troglodyta dzieki, przyznaje racje jesli chodzi o tiling, co do kuchni to miala sie oddzielac od reszty i dlatego jest w innych kolorach (zolty i odcienie) fakt ze jest troche blado ale tak juz zostanie.

 

siwy dzieki, polki faktycznie za cienkie :/ skore mialem zagescic ale w koncu zostawilem tak jak jest, materialy ciagle dopracowoje i robie swoja biblioteczke :)

 

Tomuś, ant-3d dzieki, lodowka (a w zasadzie lodowko-zamrazarka) z referki i tak ma wygladac, kuchnia kolorystycznie miala z zalozenia oddzielac sie od reszty.

 

tadzio, predator747 dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lol..żeś całą chate zrobił. Gratuluję pomysłu.

Te duże talerze wydają mi się trochę za duże

I chyba na ostatnim renderze odbicie okna w podłodze za bardzo się z nois'owało

P.S. Zastanawia mnie przeznaczenie tej porcelanowej "6" na półkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Render wspaniały, ale chciałbym powiedzieć parę słów na temat architektury tego wnetrza. Wydaje mi się, że pani domu byłaby wielce nizadowolona z takiego układu mieszkania, będąc w kuchni jest wystawiona na ciekawski wzrok wchodzących gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie oświetlone sceny, a co do uwag ...to oprucz tego co było wyzej zmieniłbym teksturę podłogi i stołu poniewaz się za bardzo powtarza. Okna są jednoszybowe ? Są bardzo cienkie, no i te klamki są za wysoko, a doklejone tło jest zbyt ostre i zamało przepalone. A pozatym reszta prezentuje się bardzo przyjemnie. POZDRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności