Skocz do zawartości

Pojazdy:Porshe Carrera GT MorF vs Demm


MorF

Rekomendowane odpowiedzi

Nie cieszcie się ze projekt kompletnie upadł :D wprawdzie zostałem sam na placu boju no ale czasem mam wrażenie że ten Porsche to mój główny wróg :] z braku czasu idzie kijowo (żeby nie powiedzieć inaczej:P). A jeszcze na dodatek zaden tył jeszcze mi nigdy nie wyszedł... no ale załączam dzisiejsze męczarnie... Aż [boje się] co powiecie.

malyrend2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

CzeSC!

Dawno mnie tu nie było... Znów się biorę za to Porshe! (ciekawe kiedy znów mi się znudzi... :P ) Widzę że MorF zrobił już trochę więcej niż ja, ale może go dogonie...

Narazie pokaże wam co już zrobiłem:

 

porshe1.jpg

 

I co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez kiedys to znaczy niedlugo wezme sie za moja carrere bo narazie zrobilem tylko podstawe (zafascynowaly mnie poprostu prawdziwe porschaki i zaczolem robic boxstera :)

capture.jpg) do dalszej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Demawend nie przejmuj sie, zmaulki sie zdarzaja w zyciu, poczekaj odloz sobie maxa na jakis miesiac lub dwa albo dluzej wogule nic nie robic albo potestuj jakies renderki :D np brazila ;) a jak nie pomorze to poczekaj do wakacji wypocnzij sobie zdala od kompa, pospaceuj po lesie, idz do kina albo cos i chec sama sie nabierze, z czlowiekiem i maxem jak z akumulatorem, jak za czesto uzywasz sie wyczerpuje i trzeba podladowac :D a co do modeliku to niezle pracuj albo odpoczywaj [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności