Skocz do zawartości

Wiz: Łazienka Cersanitech


SimonM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Łazieneczka na tegoroczny konkurs cersanitu - aktywna kobieta. Nagrody niestety nie ma:(

Ogólnie mam w tym roku wrażenie, że im bardziej irracjonalne pomysły, tym łazienka miała większe szanse na nagrodę;) A moja taka zwykła.

 

Max8 + Mental bez ps'a

 

Pozdrawiam Szymon

 

d75af0b88c838136.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przepraszam, że to powiem, ale nie o irracjonalność chodzi, a po prostu dobry projekt;) Fakt, pierwsze miejsce dość dyskusyjne, ale II i III już niczego sobie;D Twój projekt jest zwyczajnie słaby, brak mu 'energii';)

 

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że to powiem, ale nie o irracjonalność chodzi, a po prostu dobry projekt;) Fakt, pierwsze miejsce dość dyskusyjne, ale II i III już niczego sobie;D Twój projekt jest zwyczajnie słaby, brak mu 'energii';)

 

Pozdr!

 

 

Nie musisz przepraszać;)

 

Mówiąc o irracjonalności miałem na myśli niepraktyczność i niefunkcjonalność części (nie wszyskich!) nagrodzonych prac.

 

Nie miałem na celu wyrażenie żalu że to nie moje wygrały, bo w tych kategoriach (miałem jeszcze jedną - popularną) wygrały prace lepsze - i nad tym nie dyskutuję.

 

Masz rację . W kategorii Aktywna kobieta - I dyskusyjne, II extra, III fajne.

 

Ale wejdź teraz do kategorii Aktywny mężczyzna i popatrz na I miejsce. Czy to screen z viewportu Maxa bez materiałów?

 

Potem do kategorii Łazienka marzeń i I, III, i IV miejsce.

 

Trochę tylko dziwi jedna rzecz. "Szczególnie ważne dla nas jest jak najszersze wykorzystanie naszych produktów w pracach" . Gdybym wiedział że będą mieli to gdzieś nie bawiłbym się w jak najciekawsze wkomponowanie ich płytek w klocek 3x3 metry bo taką łazienkę można spotkać w 90% mieszkań polskich aktywnych kobiet.

 

Pozdrawiam Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Wiesz no jest taka troszke nudnawa;)

Podobaja mi sie IES'y a tak to raczej nie bardzo jest na czym oko zawiesic.

Co do odniesienia do tematu, to nie bardzo moge dostrzec na tym renderze

jakiekolwiek udogodnienia, czy cokolwiek co by wskazywalo na to, ze to lazienka dla aktywnej kobiety ;)

ale to juz moze sie troszke czepiam;)

Wydaje mi sie ze moznaby zrobic z tego pomieszczenie ciekawa lazienke, ale trzeba by troche je odpicowac, dac cos konkretnego, co nadaloby tej laznience charakteru.

pozdrawiam.

tadzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając wyniki konkursów cersanitu, koła i paradyża nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ich autorzy bardzo starają się użyć jak najmniej produktów organizującego konkurs producenta - często kończy się w zasadzie na samej ceramice sanitarnej, płytki są w projektach konkursowych prawie nie używane. Zapewne wynika to po trosze z archaicznego wzornictwa niektórych wyrobów, a po trosze z tego że w nowoczesnych/konkursowych łazienkach płytek nie używa się prawie wcale bo nie pasują do wizji projektanta. W przypadku ceramiki - autorzy skupiają sie na bardzo wąskiej gamie kilku produktów- czego wynikiem jest np powtarzający sie model umywalki w większości projektów - ciekawe, prawda?

A co do twojego projektu:

- butelkowa zieleń zdecydowanie nie

- butelkowa zieleń w połączeniu z żółtym po raz drugi nie

- szafka pod umywalką super

- kubik na zwinietę ręczniki obok też w porzo

- wnęki ok

- te wystające elementy ok, ale jeśli pasują kompozyyjnie do układu płytek, a tutaj nie bardzo, wydają się być umieszczone przypadkowo i wprzypadowym rozmiarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- butelkowa zieleń zdecydowanie nie

- butelkowa zieleń w połączeniu z żółtym po raz drugi nie

 

 

Wiem wiem, w sumie to zapomniana pozostałość po 1 koncepcie - miało być zielono ale skończyło się na żołtym - giallo a o zmianie koloru na ścianach w pośpiechu zapomniałem - miał być grafit;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności