Jump to content

Bitwa 2D "Małe jest piękne - świat ślimaczka "


Recommended Posts

Witam jestem tu nowy, postanowiłem wziąć udział w bitwie.

 

Temat przedstawia ślimaczka, który idzie sobie przez świat, poszukuje dla siebie miejsca. Po przejściu sporej drogi napotkał przed sobą wielką przepaść i się zdenerwował troszkę. Teraz ślimaczek nie wie czy zawrócić czy iść dalej.

Cała sceneria to gęstwina trawy i małe grzybki - domki, trochę ziemi i wody. Wszystko zaś będzie przedstawione w bajkowej scenerii, taki tego ślimaczka świat :)

Na początek wrzucę bardzo prosty i szybki szkic wykonany w GIMPIE.

 

Pozdrawiam wszystkich i prosze o ocenę mojego tematu.

 

Edycja 30 kwietnia 2007.

Stwierdzam, że zakończyłem pracę nad ilustracją. Okazało się, że podczas zabawy z motion blur niezrobiłem kopii i spłaszczyłem plik i save. Nastepnym razem bedę ostrożniejszy. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Czy będzie komiksowo? Zobaczy się, narazie obmyślam plan rozkładu czasu na tę pracę. Dzieki za fotki przydadzą się :) miałem właśnie szukać ślimaków, bo ten na szkicu to z głowy, taki bohomaz. Możliwe że tytuł pracy się zmieni bo wymyśliłem sobie domek ze skorupy po drugiej stronie przepaści.

Link to comment
Share on other sites

Zmienię chyba nazwę pracy na inną bo nie wiem czy ta co jest teraz będzie pasować :) chodzi o to by każdy kto looknie na prackę od razu wiedział o co chodzi. Zobaczy się z czasem. Teraz wrzucam kolejny b. prosty i szybki szkic.

Link to comment
Share on other sites

To chyba nie grzech całą pracę wykonać w GIMPIE? Zdradzę małą tajemnicę to będzie moja pierwsza praca jaką robię :) nigdy w życiu nie malowałem w programach tylko na papierze. Zobaczymy co z tego wyjdzie.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Co powiecie może by jeszcze dla porównania jednego grzybka dać tuż za ślimakiem? Takiego ze trzy razy większego od ślimaka. Proszę o podpowiedzi, bo czas goni a chce się brać w końcu za to :)

Link to comment
Share on other sites

oj stary czeka cie ciężka praca

tak daj te grzyby, mogą być nawet trujące, może i jakieś ryby w rzece by się przydały

i trochę rosy na liściach połyskujące w świetle słońca, jakieś kwiatki

znajdź w necie zdjęcie ślimaka

powodzenia młody,licze na ciebie

Link to comment
Share on other sites

No właśnie myślałem o tym by pokazać wszystko zza ślimaka, hm może coś takiego? Wydłużyłem trochę kadr. Teraz full roboty aby wszystko pokazać takie oddalone. Krople też będą ale ryby raczej odpadają, ponieważ faktycznie ma być bajkowo ale chcę utrzymać realistyczne proporcje między ślimakiem a resztą, ryby i kwiaty przysłoniły by mi całą pracę. Może by tak jeszcze wydłużyć kadr w prawą stronę?

Link to comment
Share on other sites

Na początku - u góry jest aktualna praca nad którą pracuję. Te grzyby są męczące ;) muszę sobie uzbierać kasę na jakiegoś wacoma bo jednak na tym pentagramie można się zamachać... Prosze o komentsy w sprawie kompozycji. Nie poddaje się to najważniejsze. Tylko dzień mógłby być troszkę dłuższy.

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy