Skocz do zawartości

Scena 3D: old japan


carlosss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Niestety projekt trafił szlag, a właściwie to dysk ;( masakra... ehhh, jestem wściekły na siebie że nie nagrałem tego na płytę, byłem tak zajęty robotą ;(

jeżeli ktoś mógł by mi pomóc w odzyskaniu danych z dysku za rozsądną cenę to błagam o pomoc, będę dozgonnie wdzięczny

 

załamany ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pabllo

Oj! Ale sciana...a taki ladny byl. Naprawde szacuneczek. 3mam kciuki za odzyskanie. Chcialem sie zapytac o metode jaka uzyles do zrobienia dachowek. Wlasnie mecze sie z dachowkami do domku z dachem spadzistym(bardzo podobny do Twojego- ale nie japanise style). Mam tutka gdzie jest pokazana metoda w ktorej modyfikuje sie cala powierznie dachu(plaska powierznia) przez zmiane board'ow(chamfer, extrude itd. itp.). Ja osobisciewymodelowalem dachowe i ja klonowalem poprostu. Niestety problem pojawil sie po stworzeniu drugiego rzedu...kompik nie dzwiga juz, za duzo linii...dalasza praca niemozliwa. Muli sie niemilosiernie. Z checia dowiem sie jak Tobie szlo przy tworzeniu tego elementu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3grosze- pracę odzyskam czym prędzej czy później, tylko muszę uzbierać sporo kasy bo takie laboratoryjne experymenty kosztują, no chyba że ktoś się ulituje i zrobi mi to taniej :P więc seppuku na razie się odstawi :P nie robię jej od nowa, bo robiłem ją długo i na pewno nie wyszło by tak jak jest teraz więc nie ma sensu, natomiast teraz gdy pozostałem z drugim dyskiem 10 GB zaczynam japan project 2 :> już wkrótce WIP

 

pabllo zapraszam na GG ;) jeżeli ktoś jeszcze będzie chętny żeby poznać metodę tworzenia dachówki chętnie ją w tym wątku przedstawię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności