Skocz do zawartości

Tygodniowy speedpainting 8: Brama


JakkaS

Rekomendowane odpowiedzi

Temat 8 sesji: BRAMA

 

Regulamin:

- Czas malowania: 1,5 h,

- Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna,

- Prace umieszczamy w tym wątku,

- Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 800 px. Pełna rozdzielczość w postaci linku,

- Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod

głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana

pierwsza praca jaka została umieszczona.

 

Nagrody:

- Wybór kolejnego tematu,

- Rekomendacja na stronie głównej serwisu.

 

ZAKOŃCZENIE 8 SESJI: 05.05.2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmm... a tu coś mojego ... 1.5 godzinki ...Myszą!!! i w tym momencie takie małe Orendzie :

KTO MA NA ODSPRZEDAŻ TABLET>>>(NAJLEPIEJ VOLITO2)..

bardzo by mi sie przydał(mam 16 lat i dopiero zaczynam w 2 D)

 

brama2fs3.jpg

 

 

 

Pozdrawiam .. fajne piracki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie naszło na komentarze - mam nadzieję, że się nie obrazicie :)

 

JakóbM - bardzo fajna prac - tym bardziej, że myszką malowana. Jeśli chcesz kupić tablet na początek zabawy to kup Pentagramu. Na początek Ci starczy. W końcu to nie tablet rysuje tylko człowiek. Wiem co mówię...wszyscy jadą po tych tabletach ale one są całkiem przyzwoity...jeśli nawet nie mają startu do produktów Wacoma.

Darek - moim zdaniem prawa strona zupełnie nie potrzebna - przytnij obrazek i podnieś te postać.

leszke_lenia - super teksturki na tych murach. Kiedyś widziałem taka fotke w Wyborczej z jakimś arabem stojącym w podobnej bramie. Miał fajny niebieski strój czy chustę. Teraz kurde mi się skojarzyło...może byś dodał jakiś zimny akcent?

weedlog - jak już pisałem...super Ci to wyszło... jedyne co bym mógł zasugerować to dodanie 3 planu o ile ta brama prowadzi na zewnątrz pomieszczenia :) Tak czy siak bardzo fajna praca...

Fidiasz- fajny pomysł...ale może byś to rozrysował jeszcze raz..dość lapidarnie to zrobiłeś...jestem pewien, że nie zajęło Ci to 1,5h :D

Łukasz Jaskólski - Świetne! Kadr, postaci i kompozycja są super. Kurde, od dawna obserwuje twoje prace z wątku "speedowym" i ciesze się że się przyłączyłeś...będzie okazja, żeby podpatrzeć i nauczyć się czegoś. Mam nadzieję, że to nie jednorazowy występ :)

ortheza- pomysł fajny ale z kolorkami oszukałeś ...wyraźnie widać linie gdzie kładłeś kolor niebieski. :P Może daj jakąś teksturkę na to? Będzie ładniej :D

designboot- fajna praca...kurde przypomniały mi się stare dobre czasy i o pierwsze sezony SG1 :D A tak poza tym..takie pytanie natury anatomicznej? Czy to co on ma miedzy nogami to lufa blastera zawieszonego na plecach? :) hehe. BTW, bardzo mi się podoba jak budujesz ziarno w pracy...z resztą w teksturkach to ty jesteś gość :D

 

 

Skojarzenie ze sceną ze "Starwarsów" jest chyba słuszne choć nie celowe. Słucham sobie właśnie soundtracków z sagi i jakoś tak podświadomie chyba wyszło. Uwagi mile widziane. Speedpainting to nigdy nie będzie moja działka ale widzę jego zalety w sprawdzaniu kompozycji, dlatego pewnie od czasu do czasu będę coś tam próbował. Jak znajdę czas to jeszcze dopieszczę to i owo.

 

-K

 

Speed-gate-ver2_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię overpainting i Ci podeślę na PM. A co do tych kresek to chciałem dodać jakieś detale zbroi....ale prze ten cholerny czas nie było co się bawić. Może jeszcze to poprawię. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki niepozorny temat a prac sie posypalo :)

 

Na poczatku mialem mniej wiecej taka wizje jak JakkaS (swietna praca), czyli potwor wypelniajacy cala brame, ale jak zobaczylem, ze zajete to poszedlem w innym kierunku.

 

leander-381-brama.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

designboot- fajna praca...kurde przypomniały mi się stare dobre czasy i o pierwsze sezony SG1 :D A tak poza tym..takie pytanie natury anatomicznej? Czy to co on ma miedzy nogami to lufa blastera zawieszonego na plecach? :) hehe. BTW, bardzo mi się podoba jak budujesz ziarno w pracy...z resztą w teksturkach to ty jesteś gość :D

 

dzięki za c&c ;)

SG - niestety serial dla mnie był lekka kaszą ale pierwszy film kinowy był miodzio .. pamietam jak wszyscy zachwycali się w kinie efektem transformacji piramidy!

no i nie zapominajmy o magastycznych projektach postaci by Feng Zhu :D

a jeżlei chodzi o elementy anatomii - tak .. to miedzy nogami to lufa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander - dzięki i ..myślę, że spokojnie mogłeś machnąć coś podobnego do mojego. Nawet bym Cię namawiał żebys zrobił druga pracę :D hehe. Choć oczywiście tej twojej nic nie brakuje. Ptaszyska mi się zwłaszcza podobają. A poza tym to normalnie poczułem się jak w domu..sąsiad ma podobny płot :D hehe

designboot - eee...serialowi trza było tylko dać szansę...na pewno by cię wciągneło. Było pare motywów które mnie rozbroiło. Zwłaszcza gdy Tilk stwierdził że oprócz Chrystusa podobnie jeszcze na świat przyszedł Darth Vader :D hehe. Choć fakt faktem, że czasem scenarzyści przeginali. Ale było parę świetnych odcinków. Film tez mi się bardzo podobał. A co do tej "lufy" to sądząc po rozmiarze tajwańska albo jakaś japońska produkcja :D hehe

nicponim - dzięki ale to jeszcze nie wątek z głosowaniem...poza tym jest tyle czasu, że jeszcze sie mogą jakieś super prace posypać :D Na to z resztą liczę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JakkaS straszczaj sie bo zaraz spadam z roboty :-)

a zaglosowalbym juz.

 

A wygrany bedzie mial przechlapane bo musi :

a - wymyslec temat

b - zalozyc watek

c - zebrac na koncu pracki do kupy i wystawic watek z sonda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...zboczeńcy. Ludzie, poza komputerem też jest życie. Nawet naukowcy to (ponoć) udowodnili :D

 

No jak tam chcecie....chciałem Vorkowi odciążyć...

...ale widzę, że miriam już mnie uprzedził. Jak by co to jego lać! hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności