Skocz do zawartości

Kroopsona rysunki ołówkiem :)


Kroopson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie, fajnie, podoba mi się... Teraz czekamy na koleżanki. Tylko z przyzwyczajenia nie przerabiaj ich na kubek :)

 

Ja swój też narysowałem, ale przypomina mały czajnik, więc nie będę nim psuł miłego nastroju. Ale swoją drogą wątek \"pokaż mi swój kubek, a powiem ci kim jesteś\" mógłby przyćmić SPEEDy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubeczek jak kubeczek...kształt jego hmm...ciekawy :) tak sobie myśle że z tego kubeczka można by było zrobić kufelek zachowując oczywiście orginalne kształty :D i najlepiej przezroczysty...w sumie [piwo] \'a color dałby ciekawe odzwierciedlenie prawdziwego cukiereczka :P ale to takie moje dewagacje :P

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odważniej, odważniej!!! Pomyśl, że każdy rysunek musi zawierać pełną paletę odcieni od białego do czarnego. Nawet jeśli wszystko co rysujesz jest w rzeczywistości białe. Chyba lepiej byłoby też, gdybyś czasnął go z jakimś tłem, które umiejscawiałoby go w przestrzeni (jakiś cień itd.).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kroop jest coraz lepiej. zgadzam sie z oil\'em- powinienes stosowac cala palete- od czerni do bieli. i nie powinno to \"latac\"- jak rysujesz kubek, to go rysuj na jakims stole i pamietaj o swietle. staraj sie tez troche roznicowac faktury- zauwaz ze u ciebie kubek jak i olowek wygladaja jak by byly wykonane z tego samego materialu.

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac , widac :) Tylko mi jego przywa troszke nie pasuje, jak z plasteliny wygląda. Trzym tak dalej.

 

A, i jedna uwaga, zeby nie być czepalskim, zmień nazwe threada na bardziej przejrzystą, tak by bez zaglądania wiadomo było jakie sa tam prace (tematycznie).

 

I pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc rysuję :) jak zwykle temat całkowicie przypadkowy, leżał mi taki bucik koło sciany (brat jeździ na snowboardzie:) )

Przy tym rysunku dowiedziałem się jakie są problemy przy rysowaniu na papierze gruboziarnistym i że gama ołówków jednak jest potrzebna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności