Skocz do zawartości

pomocy-problem z zbrushem


szakal555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a jeszcze ostatnie pytanie kiedyś to widziałem w jakimś tutorialu,no i chodzi mi o ODBICIE LUSTRZANE,tadam.ktoś wie jak to się robi?napewno ty zeet:).ej pokażesz mi jakieś swoje pracki,bo widze że w tym zbrushu to nie ma opcji której ty nie znasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeet widze że swoje projekty robisz w zbrushu3,chyba się nie myke?a jesli tak to skąd go masz?hehe,a i wez nakręć jakieś tutoriale jak się taką głowkę robi:D ok?ile ty już w tym zbrushu czasu siedzisz?Hmm naciskam ctrl i zaznaczam pół mojej twarzy wtedy wchodze w tools deformation i ten smart ale nic się nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz uruchomić Smart ReSym a nie ReSym.

Nanosisz deformacje na jednej części obiektu następnie Smart ReSym i musi działać, obiekt musi być po Make Poly Mesh jeśli nie jest to funkcja Smart ReSym się nie wyświetla.

Staraj się pracować na obiektach po Make poly Mesh będzie mnie problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiekt jest po make poly mesh jeszcze raz to zorbiłem dla pewnosći.Naciskam smartresym i właśnie wtedy to wyskakuje,chce to zorbić bo pół głowy jest większej od drugiej ma lepsze ucho i więcej poprawek i robie tak jak ty mówisz zeet ale nadal ta sama kicha.Może ja z tym projektem mam coś nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami program trochę fiksuje,albo zrobiłeś coś nie tak.

Jeśli masz zapisany ten model to wczytaj go w świeżo odpalony program powtórz czynność jeszcze raz.

 

W Zb 3 będzie lepiej :) dojdą nowe fiksy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde robie tak jak mi radzisz ale ciągle to samo.coś z moja pracą chyba musi być nie tak nawet robie koło po jednej częsci robie bardziej wydłużone by sprawdzić czy działa ten smart póżniej biore tego smarta i to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności