Skocz do zawartości

Model 3D: thor


Rekomendowane odpowiedzi

kolejna praca z seri dopiero sie ucze... pozniej podrzuce pare wip'ow... moze mylic ale natchnienie z gwiezdnych wojen szlo - a nie z dnia niepodleglosci... :P

 

zbrush i photoshop + moze 2 tygodnie z ogromnymi przerwami bylo...

wszelkie extremalne krytyki i rady mile widziane... pzdr... Tomek

 

 

833302.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

osłab słońce bo g* widać :P statek widać że gwiezdnowojenny i to bardzo ;) ładne niebo, ogólnie nie jest źle tylko wypieprz te linie kompozycji i jak już pisałem osłab słońce, myślę, że dużo lepiej zrobić je w stylu pomarańczowego krążka... bo tak świeci i nic nie widać...

 

ogólnie nie jest źle

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

dołącze sie do reszty i poprosze o wiz bez tych laserów! słońce zabardzo prezświetla scene, ale barwy i kompozycja mi sie podoba, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kreski sprawiają, że mam wrażenie, jakbym oglądał Background do jakiejś strony internetowej.

A bez nich myślę, że byłoby super. Bo sama scenka wyglada jak klatka z fajnego filmu z dużym nakładem.

Z kreskami: 6/10 Bez kresek: 9/10

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie musialem utrzymac model w jak najprostrzym stanie bo komp za dobry nie jest niestety... z tego faktu tez malo detali choc w planie bylo tego sporo... no ale co zrobic...

 

01_b09ad.jpg

02_34cc8.jpg

03_d0960.jpg

04_a67d9.jpg

05_77ca8.jpg

06_2807a.jpg

07_c3225.jpg

08_3ceb2.jpg

09_7a7d6.jpg

 

 

zlozony z 2 segmentow... z tlem tez problem byl... troche czas mnie gonil wiec niestety musialem isc na lenia i podozyc zdjecie znalezione gdzies w otchlani internetu zamiast maznac cos w peesie... :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo niskich detali praca ma klimat, kojarzy mi się z pracami z galerii "nowej fantastyki" tamte prace były podobne klimatycznie...strasznie lubię takie motywy :)

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności