Skocz do zawartości

wiz: lazienka


Gość ant-3d

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ant-3d

Hej

 

Mala lazienka. Pracka powstala z mysla o portfolio, nie jest to komercyjny projekt. Wydlubalem w 3ds, render VRay. Modele moje, od Everow zapozyczylem tylko klamke do drzwi bo moja wcielo i nigdy jej juz nie widzialem na dysku :) No to komentowac mi tu ludziska.

 

800x600C1.jpg

 

800x600C2.jpg

 

800x600C3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość Raffaello

ant-3d jest okej, ale zapomniałeś o drobiazgach typu gniazdka i włączniki światła, trochę zabardzo prześwietlone rendery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za duzo recznikow. Ujscie wody "awaryjne" jak by sie woda przeleawala jak i to normalne powinno byc przy scianie. Moze nie znam sie na budowlance ale ja tak bym to prznajmniej rozwiazal. nie podoba mi sie zestawienie czarnego z bialym (meble)...mam zle wspomneinia z przedszkola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh jakoś nie dokońca wiadomo skąd światło pada ;], jak dla mnie troche za mocne to światło zza okna. mogłoby być troche delikatniejsze, a jakby było za ciemno to doświetlić jakimiś lampkami wewnątrz.

 

co mnie troche dziwi to to, że pada tak mocne światło że przepala całą przeciwległą ściane, a za umywalką jest taki sam cień jak na całej ścianie.

 

czyli podsumowując jest całkiem nieźle, ale nad oświetleniem jeszcze troche byłoby trzeba posiedzieć według mnie ;]

 

aha jeszcze za mały sampling na drewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

Z-Brush: z recznikami to mialem przeprawe dobra, nastepnym razem beda lepsze jak bede robil lazienke

 

^johny: a ja wlasnie gustuje w takim zestawieniu czarne/biale ale o gustach sie nie dyskutuje :)

 

Tomuś: chcialem pojsc bardziej w studyjne oswietlenie w tej scenie dlatego jest tak a nie inaczej

 

sob: plytki sie nie wypaczyly, uwierz mi sa ok :)

 

chudy: sampling na drewnie fakt, nie dopatrzenie. Efekt zbyt dlugiego siedzenia na projektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności