Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Car concept (NURBS)


zipper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Bardzo dlugo juz zadna moja praca nie miala okazji ukazac sie waszym oczom, glownie z powodu nadmiaru pracy i niedoboru wolnego czasu.

 

Postanowilem sprawdzic czy cos jeszcze pamietam ... a ze zaczelo wychodzic calkiem przyzwoicie to wrzucam w nadziei ze zmobilizuje mnie to do skonczenia modelu.

 

kilka slow na temat modelu ...

 

Nie ma to byc nic szczegolnego ... ani retro ani nic futurystycznego... poprostu autko ktore bedzie sie ladnie renderowalo i nie bedzie dawalo po oczach dziwacznym designem.

 

oczywiscie rhino3sr4 renderowane puki co we flamingo

 

puki co gotowa glowna bryla wozu... powoli zaczynam sie bawic w detal.

 

staram sie utrzymac jak najlepsze continuity zeby uniknac w pozniejszej fazie problemow jakie mialem ze slawetnym audi S3 ;]

 

pozdrawiam i czekam na opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no to gniecionego konceptu czesc dalsza ...

 

troche sie wyglupilem z tym conceptem ... :> bo to nie zaden koncept ... tylko zlepek surfow ktore wygladaja jak auto .. jak pisalem wczesniej robie go tylko po to zeby sprawdzic czy jeszcze cos pamietam ;]

 

wyprostowalem nadkola i doszlo troche detalu ...

 

pecet, qba ("zwlaszcza nadkola") - cos jeszcze krzywego rzuca se w oczy ? :>

 

dojdzie kilka rowkow, klamki i lusterka troche detalu z tylu bo jescze nawet swiatel nie ma ... wnetrze jesli juz to tylko testowe.

 

PS. kola tylko probne oczywiscie.... zeby zobaczyc jak wygladaja w tych "nadkolach" :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal bardzo nie pasują mi nadkola, zwłaszcza tylne...model może i poprawny, ale taki dizajn może przyjołby się w RPA albo Indiach w obecnych czasach;) wiem że napisałeś że niechcesz nic futurystycznego (też nie lubie kosmicznych kształtów) ale ten model przypomina mi samochody z początku lat 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze lepiej bylo by zrobic jakiegos kabrioleta, bo obecny dach jest wogole z innej epoki porownujac z reszta karoserii - jest zbyt kanciasty :/

Inna sprawa, jak juz wspomnieli przedmowcy, to te nadkola.. eh

Boczne drzwi wygladaja na powypadkowe ;) (zbyt wklesle). Trzeba sie zdecydowac albo na konspekt "future", albo na classic :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszlo troche detalu ...

 

panowie ... juz nie bede tego zmienial ... bo to bez sensu mowilem ze to ma byc powiedzmy model treningowy ... a concept w temacie wyladowal dlatego ze brak mi bylo pomyslu na nazwe watku ;]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności