Skocz do zawartości

Wygrany konkurs Coca-coli


FRODO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj dowiedziałem się że moja gra zajęła pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez coca cole. Liczyłem na max 2 miejsce ale Jury jednak mnie miło zaskoczyło.

Chciał bym podziękować ludziom z forum którzy na mnie głosowali. (choć nie chętnie przyjęliście mój temat ale myślę ze ktoś zagłosował, przynajmniej jedna osoba :D ).

Gre można "podziwiać" na stronie Coke.pl .

Wiem że gra nie powala grafiką i grywalnością ale tak to jest jak sie ma do wykonania gre zgodną z założonym z góry scenariuszem i to w 2 tygodnie mając max 2h dziennie będąc jednocześnie programistą ,grafikiem testerem i czym kol wiek innym.

Mam nadzieje że gra wam sie spodoba choć nie została skończona.

Jako że coka cola sie postarała i główną nagrodą jest dwu dniowy wyjazd do centrum EA w Londynie. Tak jak obiecałem możecie liczyć na fotki i jakiś opis całej wycieczki. Jak nasuną się wam jakieś ciekawe pytania dotyczące EA piszcie a nóż widelec będzie je komu zadać.

 

ps. nie bijcie jak zły temat ale nic innego nie przyszło mi do głowy ,a chciałem się pochwalić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Oh Dziękuje.

Na fotki poczekacie do 60dni bo dokładniej jeszcze nie wiem kiedy wyjazd.

Zastosuje zwiedzanie w stylu japońskim. Pstrykać ile się da :D

A co do gierki szczyt moich możliwości to to nie jest. Tak to już bywa jak sie zabiera za rysowanie jak sie nie potrafi :D. Rysowanie zajęło z 80% czasu ,a ile nerwów że nadal wygląda do pupy i stylowo nic do siebie nie pasuje :D Super grywalności też nie ma ale taki był scenariusz. Szkoda że nie mogłem zostawić dialogów z beta wersji ;) pewnie gra nie nadawała by sie dla młodszych graczy :D

Dzięki za przemilczenie wizualnej strony gry to w końcu forum o tym temacie i pewnie was oczy od patrzenia bolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności