Skocz do zawartości

VRay 1.5 64bit a wydajnosc


makko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Planuje postawic Windows64, maxa9 64 oraz vraya 1.5 64. Czy ma ktos doswiadczenia z pracy na 64bitach? Slyszalem sporo zlego i dobrego. Np. duzo mniejsza wydajnosc systemu poprzez emulacje 32bitow. Warto sie pchac w 64bitowego vraya?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

średnio... edytor materiałów strasznie się wlecze. (jedną kulkie renderuje 2 sek, jeśli masz mulitmaterial to se czekasz minutę)...

 

w RC4 jest to już poprawione (o dziwo nie było to winą vraya a samego maxa). a kiedy wyjdzie RC4 ;] nikt tego nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bardzo polecam pracę na 64 bitach. Jest większa możliwość renderowania większych scen , nie wysypuje się czy Proxy ( duuuuuuurzej ilości Proxy ) ok. ogólnie jestem na tak.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm wielkich scen jak Arch515 jeszcze nie mialem, choc takowa mnie czeka, ale potwierdzam za Masterem zwolnienie w edytorze materiałow. Na scence testowej gdzie co prawda render trwal kilka minut to na 4 testy na kazde 32 i 64 bity o dziwo ten 64 bitowy wychodzil o kilka sekund wolniej. Moze przy wiekszych scenach sytuacja sie odwroci..jestem w fazie testów:) Co do stabilnosci to owszem, nie wyklada sie tak namietnie co na 32 bitach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności