Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Eclipse


KOSTEK14

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a ja się właśnie uczyłem na ZModelerze :D mój pierwszy wóz do GTA3 zrobiłem :)

Kostek14 (jakieś pokrewieństwo może z Egonem14 ?? :]), nawet nieźle ci to wychodzi, jak na ten program to powierzchnia jest bardzo gładka :) popraw tylko ten przód i będzie super :)

trzymaj się [piwo]

P.S. nie wpisuj tematu na każdym poście, wystarczy na pierwszym, bo potem się dziwne rzeczy dzieją w subskrypcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No KOSTEK postarałeś sie i to jak, nawet ja jatk nie umiem chociarz jak bym sie postarał :] Modelik jest super tylko popraw troszke tom maske bo torszke krzywa

 

Loozack

to niejest pokrewieństko, to jest mój kumpel który mieszka niedaleko mnie i troszke go uczyłem w ZMODELER i jak widac moje szkolenie nie poszło na marne, miałem maxa i chciałem mu go dac ale powiedział ze nieche bo woli sie bawić w ZMODELER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack dlaczego masz sentyment do tego programu skoro jest dobry i idzie na nim terz poszaleć i robic auta do gier;]

 

P.S.

LOOZACKJAK BYM JESZCZE WIEDZIAŁ JAK SIE TO ROBI ZEBY BYŁO DO GTA TO BYM ZROBIŁ ALE NIEWIEM JAK I GDZIE TO TRZEBA ROBIĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostek14, ty chyba nie wiesz co oznacza słowo \"sentyment\" :P chodzi mi o to, że mam z tym programem miłe wspomnienia (moje pierwsze 3 auta w nim zrobiłem :)), a więc to co napisałeś nie ma sensu :P:)

a co do tutoriala o wstawianiu aut do GTA to jest on chyba w samym ZModelerze... o ile pamiętam to w folderze, gdzie masz zainstalowanego ZModelera powinien być folder PLUGINS, a w nim plik textowy dff.txt (chyba :)) i w nim jest wyjaśnione jak to zrobić, no chyba że coś mi się poje... :D jakby co to zawsze możesz poszukać tutoriala w necie :)

trzymaj się [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: jak na ZMODELER to rewelacja (aczkolwiek sam go na oczy nie widzialem i jestem z tego powodu bardzo szczesliwy :P ) powinienes sprobowac w maxie, zrobisz jeden w maxie i skasujesz permanentnie zmodelera i wyrzucisz plytke z instalka...

:) hehe zrob moze jakis lakier, a planujesz jakies otoczenie do nie go? hehe

just kidding :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności