Skocz do zawartości

Scena 3D: Snooker


Korbol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam dzisiaj do pokazania 2 renderki (sory, ze dwie rozne rozdzialki) ze stolem do snookera w rolach glownych. Zawsze sobie chcialem takowego wymodelowac i w koncu sie zebralem w sobie.

Max+mr+ps

Komentarze mile widziane

 

snooker1024.jpg

SnookerS800.jpg

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dywan genialny, świetna praca odbić od nóg, lampy ciekawie się prezentują. Średnio podchodzi materiał boazerii, ale nie jest zły.

 

tak sie zastanawiam czy proporcje sa dobre...tzn bile a stół
Wszystko w normie, stoły do snookera są dużo większe od bilardowych;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

Pomeczelbym jeszcze oswietlenie przy pierwszym renderku i byloby pieknie... Jak dla mnie za duzo swiatla dochodzi z prawej strony. O drugim renderze na Twoim miejscu bym zapomnial....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze

 

Co do proporcji to wszystko jest dokladnie zwymiarowane i jak slusznie zauwazyli avant.garde i cta stoly do snookera sa sporych rozmiarow, natomiast bile sa stosunkowo male.

Jesli chodzi o wysokosc lampy to wisi ona tak jak to zazwyczaj ma miejsce przy stolach do snookera, a np. nad stolami do pool'a lampy sa duzo nizej i nagminnie zahaczam o nie kijem jak gram :)

Wspominajac drugi render to...hmm... przepraszam i obiecuje poprawe :)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny stół, ja ostatnio probuje sie zabrac do zrobienia poolowego , referencji na necie niby mase ale jakos np wymiarów wysokosci band nie znalazłem ;).

 

Co do Twojego renderka to ja bym powiedzial jeszcze, ze wg mnie moglobys znacznie przyciemnic otoczenie wokol stolu - nadaloby to takiego troche klubowego feel'a. Co do samego obiektu to fajny bardzo :D.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko pracka. jedyne co mnie martwi to czy gracze nie haczą głową o lampy;P do tego poprawilbym tą boazerie na ścianie i tapetę bo jest taka hmmm nie tego:D:D trochę sztuczna. (tapeta wygląda jakby była innym layerem w porównaniu do sufitu) abażury od lamp są dziwnie zamglone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności