Skocz do zawartości

Scena 3D: domek w górach


grunio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A mnie ch.. strzela na myśl o tzw. planach zabudowy przestrzennej gdzie pod płaszczykiem dbania o jednorodność architektury tworzy się przepisy uniemożliwiające postawienie takiego domku jeżeli wkoło sąsiedzi mają dachy spadziste. Najlepiej żeby wszyscy mieli identyczne domy. Precz z różnorodnością!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ch.. strzela na myśl o tzw. planach zabudowy przestrzennej gdzie pod płaszczykiem dbania o jednorodność architektury tworzy się przepisy uniemożliwiające postawienie takiego domku jeżeli wkoło sąsiedzi mają dachy spadziste. Najlepiej żeby wszyscy mieli identyczne domy. Precz z różnorodnością!

no tak do końca sie nie zgodze

Akurat jak chodzi o zabudowę w górach spadziste dachy ,pulpitowe są stosowane ze względu na warunki klimatyczne( czytaj w pyte śniegu na dachu:))

A na płaskim dachu to jak odprowadzisz nadmiar białego puchu?

Jeżeli jest jescze źle wykonany zacznie ci sie odkładac wilgoć w chacie i konstrukcja ze wzgledu an obciążenia będzie nie ekonomiczna i cholernei droga.

Coś za coś.

Ale masz racje domki wszystkie jednakowe nie są fajne

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zajcowo

Co robią ludzie ze swoimi dachami niech pozostanie ich słodką tajemnicą. Jeżeli chcą żeby im się na łeb zawalił to bardzo proszę. Za mało wolności jest dookoła.

Zapomniałem napisać, że projekt i wykonanie bardzo mi się podoba choć...jakby odrobinę za wąski ten domek. Porządne kino domowe nie zmieści się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności