Skocz do zawartości

Mudbox 1.0


Gość maciekz45

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maciekz45

Siema,Jestem nowy i wogule niemam pojęcia nic o tym programie i innych tez chcialbym zaczać tworzyć w nim projekty rzeżb figurek itp istnieje jakis poradnik obslugi czy coś co mi pomoze w obsludze tego programu

 

Dzięki

pozdrawiam Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość maciekz45

a moze ktos podesłać instrukcje jak ktos ma w pdf lub scany moj mail [email protected]

sciagnelem trial ,widszialem w necie rozne fajne rzeczy robione przy pomocy mudboxa i tez chcialem poprubować,a na orginał niemam kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ile osob z aktywnych na forach ma oryginal 3ds maxa i V-ray'a na przyklad. Rozumiem, ze nie mozna propagowac piractwa ale jak czytam takie wzniosle komentarze "panow praworzadnych" to czasami mam wrazenie ze sa oderwani od rzeczywistosci. Wieje hipokryzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekz45: poszukaj tutoriali w internecie. od tego masz google i sprawne palce, żeby dobrze poszperać za materiałami.

 

poza tym naucz sie pisać po polsku. "wogule" i "poprubowac"? miałeś kiedyś w ręku słownik ortograficzny?

 

 

Ciekaw jestem ile osob z aktywnych na forach ma oryginal 3ds maxa i V-ray'a na przyklad. Rozumiem, ze nie mozna propagowac piractwa ale jak czytam takie wzniosle komentarze "panow praworzadnych" to czasami mam wrazenie ze sa oderwani od rzeczywistosci. Wieje hipokryzja.

 

fakt, ale niektórzy z nas mają na tyle przyzwoitości żeby samemu poszperać w "alternatywnych" źródłach w poszukiwaniu informacji i materiałów do programu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Master - co ty za bzdury pleciesz? A jak umiesz to juz mozesz krasc? Moralnosc pani Dulskiej.

 

@tweety - jasne ze tak, tylko ze po pierwsze - koles pisze ze zassal sobie triala a tu od razu gadki o piractwie (a myslalem ze w Polsce obowiazuje domniemanie niewinnosci...). Po drugie to forum wlasnie jest od tego by sobie pomagac. Sprawy banalne dla jednych sa wielkimi problemami dla drugich. Ja wlasnie zassalem triala MODO i po prostu nie wiedzialem ze sa darmowe tutoriale do niego - trafilem na nie przypadkiem. Teraz jak mnie ktos zapyta to mu nie powiem "se poszukaj - ja znalazlem" tylko dam cholernego linka :D

 

Niestety nie uzywam i nie znam linkow do wspomnianego mudboxa bo "jade" na zbrushu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności