Skocz do zawartości

win xp - jak wyłączyć ten syf?


batonx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

dzis pojawiła mi sie koło zegara taka ikonka "czerwona tarcza z duzym X" (nie ta z małym gdzie sie ustawia firewall, automatic updates, virus protection). Jak na nią kliknę to chce mi jakis System Live Protect sciagac :/, a jak nie klikam to mi sie pojawia taki dymek " Your computer is infected i cos ze to jakis spyware". Sprawdzilem on-linowym mks virem i cos tam wykrylo i skasowalem ale dalej mi ta ikonka widnieje i ten dymek mnie juz wkurza:(.

 

Jak mam to wywalic?

 

thx!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Albo odpal Panel Sterowania -> Centrum Zabezpieczeń i zmień ustawienia ostatniej opcji w panelu po lewej (mam akurat wersję US, w której się to nazywa "change the way Security Center alerts me", nie pamiętam jak to brzmi w PL). Możesz tam wyłączyć alerty i jednocześnie zachować firewall'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez mam po angielsku

 

wylaczylem tak ale nic nie pomaga

 

ok poradzilem sobie;)

 

przeskanowalem jeszcze raz mks virem i nic

 

jakis Spyware Doctor - nic

 

ad-aware - nic

 

avast! - nic

 

dopiero jakiś Spyware Terminator sobie poradzil i to bardzo szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludziska, żeby centrum zabezpieczeń spyware'em ubijać;) Wchodzisz do panelu sterowania --> Narzędzia administracyjne --> Usługi --> wyszukujesz na liście Centrum Zabezpieczeń, klikasz dwa razy, w oknie które wyskoczy (jeśli centrum jest aktywne) klikasz guzik Zatrzymaj (po angielsku pewnie Terminate) i teraz z rolki Typ uruchomienia: Wyłączony. To wszystko. To samo tyczy się Zapory systemu windows, z czym trzeba uważać, bo ta funkcja sprzężona jest z udostępnianiem łącza, co może stwarzać problemy jeśli udostępniamy sieć przez nasz komputer.

 

Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności